Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Розширене засідання навчально-методичної комісії з впровадження педагогічних інновацій

33_0.JPG

7 листопада 2017 року у м. Харків на базі Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського НТУСГ ім. Петра Василенка відбулося розширене засідання навчально-методичної комісії з впровадження педагогічних інновацій. Організатори зазначеного заходу стали ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Департамент науки і освіти Харківської ОДА, Обласне методичне об’єднання Харківської області, Коледж переробної та харчової промисловості Харківського НТУСГ ім. Петра Василенка. Участь у засіданні взяли  понад 50 представників коледжів та технікумів Харківської, Київської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської та інших областей. Гостей щиро прийняли та радо вітали працівники коледжу на чолі із директором Лідією Скрипкою.

На пленарному засіданні розкривалися ряд актуальних питань. Лідія Скрипка, директор коледжу, наголосила на важливості впровадження в навчальний процес інноваційних технологій. Ніна Лихогод, завідувач лабораторії педагогічних інновацій ДУ «НМЦ «Агроосвіта», акцентувала увагу на напрями діяльності та шляхи підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності педагогічних працівників в сучасних умовах розвитку та реформування освіти. Ольга Бондаренко, заступник директора з навчальної роботи Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського НТУСГ ім. Петра Василенка, доповіла на тему: "Інноваційні технології формування сучасного викладача. Проблеми. Завдання. Шляхи їх рішення".

Валентина Матвієнко, методист Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ, член НМК, виступила із питанням "Формувння професійної компетентності викладачів в умовах закладу освіти. Як встигнути все або тайм менеджмент для педагога".

Вікторія Дронь, голова циклової комісії Прилуцького агротехнічного коледжу, член НМК, розкрила тему: "Цифрові перетворення в освіті: особистий Upgrade викладача. Освітнє середовище засобами інструменту Google".

Наталія Граборенко, методист ВСП "Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ", член НМК, доповіла на тему: "Платформа Moodle для організації змішаного навчання та використання технологій дистанційного навчання у коледжі".

Михайло Литвиненко, завідувач лабораторії Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської ДАА, член НМК, розкрив тему "Підвищення ІК-компетентності педагога: стратегія розвитку освітнього закладу. Сайт як педагогічний органайзер викладача".

Учасники також відвідали чудовий ярмарок-продаж продуктів харчування, які власноруч виготовили студенти коледжу, психолого- педагогічний практикум, навчальні лабораторії коледжу.

Заходи такого характеру – це той рушій, який стимулює навчальні заклади та педагогічних працівників, зокрема, рухатися в ногу із часом, не залишатися осторонь сучасних, інноваційних процесів, що відбуваються в освіті.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 223 гостя.