Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Співпраця ТДАТУ з машинобудівними заводами «Гідросила» та «Ельворті»

DSC_1428.jpg

В рамках співпраці 10 листопада 2017 року Таврійський державний агротехнологічний університет з робочим візитом відвідав співвласник та голова Наглядових рад ПАТ «Гідросила ГРУП» та «Ельворті ГРУП» Павло Леонідович Штутман.

ТДАТУ протягом останніх років дуже плідно співпрацює з найбільш потужними і сучасними підприємствами і компаніями України. Тільки на початку цього навчального року було підписано договір про співпрацю між ТДАТУ та ПАТ «Ельворті», а вже наприкінці вересня було офіційно відкрито сучасну лабораторію зі зразками сільськогосподарської техніки, яка виробляється на даному підприємстві.

Звертаючись до присутніх, серед яких були ректор університету Кюрчев В.М., проректор з НР Ломейко О.П., декан факультету МТФ Кюрчев С.В., завідувач кафедри СГМ Караєв О.І., директор агрофірми «Агро-cервіс» Бандура М.П., викладачі кафедри сільськогосподарських машин та студенти, Павло Штутман наголосив на проблемі гострого дефіциту висококваліфікованих інженерних кадрів. У своїй промові він також відмітив, що підтримує ініціативу ректорату щодо впровадження дуальної системи навчання. Адже перебуваючи з робочими візитами до Німеччини він мав змогу особисто пересвідчитися у дієвості та ефективності такої системи, коли студент протягом навчального року 50% навчається в лабораторіях, а 50% проходить практичну підготовку на робочих місцях сучасного підприємства. У свою чергу, студенти поділитись своїми враженням, які залишились у них від практичного навчання на заводі високотехнологічного машинобудування сільськогосподарської техніки.

В ході візиту Павло Штутман також відвідав кафедру мобільних енергетичних засобів та ознайомився із науковими досягненнями наукової школи професора Панченко А.І. в напрямку розробки гідроагрегатів.

Наприкінці зустрічі, відзначивши високий рівень підготовки інженерних кадрів в ТДАТУ, було досягнуто домовленості про оновлення матеріально-технічної бази кафедри мобільних енергетичних засобів зразками продукції, яка виробляється на підприємстві «Гідросила».

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 0 користувачів та 296 гостей.