Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Практичні заняття студентів ЖНАЕУ на базі ФГ «Хорс КЛМ» і ТОВ «Українська генетична компанія»

22852927_521898331503251_1603963925768230423_n.jpg

Викладачі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету  - доценти Карпюк В.В. та Ковальчук Ю.В., асистент Прус В.М. 8 листопада провели виїзне лабораторне заняття для студентів із навчальної дисципліни «Загальна і спеціальна хірургія» на базі ФГ «Хорс КЛМ», що знаходиться у с. Веприк Фастівського району Київської області.  

Під час проведення заняття студенти ЖНАЕУ провели розчистку ратиць та їх лікування у ВРХ, надали лікувальну допомогу при гнійній рані тазової кінцівки у коня.

Крім цього, 10 листопада   студенти факультету ветеринарної медицини ІІІ курсу   з асистентом кафедри акушерства і хірургії, к. вет. н. Євтух Л. Г. в рамках проведення виїзного заняття з навчальної дисципліни «Акушерстово, гінекологія та біотехнологія розмноження тварин».
взяли участь у виробничому процесі  на базі ТОВ «Українська генетична компанія».

 Студенти мали можливість бути прсиутніми  при підготовці штучної вагіни та взятті сперми від бугаїв-плідників, відвідали виробничу лабораторію Житомирського Селекційного Центру, проводили оцінку якості еякулятів, ознайомились з процесами кріоконсервації, зберігання і транспортування сперми.

Після чого прослухали 30-хвилинні лекції директора селекційно-племінної роботи та відтворення с.-г. тварин Іваницької Валентини Миколаївни щодо індивідуального закріплення бугаїв за маточним поголів’ям стада та аналізом генетичного прогресу в господарствах, а також головного лікаря ветеринарної медицини Євтуха Богдана Сергійовича, який також ознайомив студентів ЖНАЕУ з умовами утримання, взяття сперми від бугаїв-плідників та методами штучного осіменіння.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 0 користувачів та 295 гостей.