Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Практика за кордоном – реальність!

2_1.JPG

Практична підготовка студентів є обов`язковим елементом освітнього процесу. Основна мета такого виду навчання – це оволодіння студентами сучасними методами і формами організації праці, формування у студентів професійних умінь та навичок, які необхідні для прийняття самостійних рішень і виконання виробничих функцій на виробництві. Однак ефективність практик значною мірою визначається їх базою  та умовами проходження. Саме тому досить популярним на сьогодні є проходження практики на сучасних закордонних підприємствах.
     З цією метою  в Ладижинському коледжі Вінницькому НАУ відбулась зустріч студентів із директором Центру міжнародних зв’язків та діяльності Ніканов Максимом та провідним фахівцем Центру міжнародних зв’язків та діяльності Горбатюком Русланом Миколайовичем.  Основне  завданням зустрічі  – надати  можливість студентам та випускникам сільськогосподарських та технічних закладів освіти пройти стажування на аграрних  підприємствах Європи (Швеція, Швейцарія, Данія, Нідерланди) ,  Північної Америки (США та Канада) та навіть далекої Австралії.  

      Отже, стажування за кордоном   це чудовий спосіб додати такий досвід до свого резюме, яке водночас допоможе перейти зі світу навчання до світу роботи.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor