Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Практика за кордоном – реальність!

2_1.JPG

Практична підготовка студентів є обов`язковим елементом освітнього процесу. Основна мета такого виду навчання – це оволодіння студентами сучасними методами і формами організації праці, формування у студентів професійних умінь та навичок, які необхідні для прийняття самостійних рішень і виконання виробничих функцій на виробництві. Однак ефективність практик значною мірою визначається їх базою  та умовами проходження. Саме тому досить популярним на сьогодні є проходження практики на сучасних закордонних підприємствах.
     З цією метою  в Ладижинському коледжі Вінницькому НАУ відбулась зустріч студентів із директором Центру міжнародних зв’язків та діяльності Ніканов Максимом та провідним фахівцем Центру міжнародних зв’язків та діяльності Горбатюком Русланом Миколайовичем.  Основне  завданням зустрічі  – надати  можливість студентам та випускникам сільськогосподарських та технічних закладів освіти пройти стажування на аграрних  підприємствах Європи (Швеція, Швейцарія, Данія, Нідерланди) ,  Північної Америки (США та Канада) та навіть далекої Австралії.  

      Отже, стажування за кордоном   це чудовий спосіб додати такий досвід до свого резюме, яке водночас допоможе перейти зі світу навчання до світу роботи.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 523 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor