Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Вивчення нової зарубіжної сільськогосподарської техніки

20171115_094523-280x180.jpg

      Вже традиційно у листопаді 2017 року студенти Охтирського коледжу Сумського НАУ відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання  агропромислового виробництва» відвідали Регіональний навчально-практичний центр Хорольського агропромислового коледжу ПДАА, де мали можливість пройти підготовку з вивчення нової зарубіжної сільськогосподарської техніки.

      Студенти мали можливість ознайомитися з охороною праці під час роботи, налаштування і сервісного обслуговування тракторів, комбайнів і сільськогосподарських агрегатів іноземного виробництва.

      Теоретично вивчали загальну будову, а також розглянули органи керування нових тракторів і комбайнів зарубіжного виробництва та засвоїли отримані знання на комп’ютерному симуляторі. Відвідали одне з кращих сільськогосподарських підприємств, де познайомилися з  машинно-тракторним парком і майданчиком зберігання нової зарубіжної техніки. Мали можливість засвоїти основні технологічні налагодження сільськогосподарських машин, агрегатів, тракторів і комбайнів.

      Закріпили отримані навички на практичній їзді. Отримали посвідчення про те, що  пройшли 40-годинну підготовку з вивчення нової зарубіжної сільськогосподарської техніки, тракторів і комбайнів фірм «Джон-Дір», «Кейс», «Клаас» за програмою робітничих професій тракториста і комбайнера.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor