Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Допомога Миколаївському обласному будинку дитини

_DSC0249.JPG

29 листопада члени Школи волонтерів та духовного розвитку особистості Миколаївського національного аграрного університету вирушили до Миколаївського обласного будинку дитини. Студентська молодь університету є постійними відвідувачами цього закладу, оскільки вже багато років опікується його вихованцями. Наші волонтери допомагають дитячому будинку всім, чим тільки можна: від просто спілкування з малечею до проведення масштабних благодійних акцій. Цього разу молодь допомагала закладу облагороджувати територію, а саме – фарбувати паркан.

          Незважаючи на похмуру погоду та прохолоду, наші волонтери гідно та впевнено виконували потрібну роботу, аби наші маленькі підопічні жили в затишку і гармонії. 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor