Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Під час конференції «Геоекономічні сценарії розвитку країн світу у XXI ст» студенти ЖНАЕУ представили власні напрацювання

776.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті  28 листопада на кафедрі міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції відбулася студентська наукова конференція “Геоекономічні сценарії розвитку країн світу у XXI ст”.

Основні напрями дискусії:

1. Геоекономіка: сутність, джерела та механізми функціонування.

2. Геоекономічні інтереси країн світу (України) в умовах глобалізації.

3. Геоекономічні пріоритети аграрного сектору України.

Студенти ЖНАЕУ представили власні наукові напрацювання українською та англійською мовами.

У процесі наукової дискусії було обґрунтовано, що геоекономічна модель України являє собою сукупність напрямів, принципів, механізмів та інструментів реалізації геоекономічного потенціалу країни у світовому економічному просторі відповідно до стратегії її економічного розвитку, визначеної на базі національних інтересів держави та суспільства.

Для того, щоб стати конкурентною державою у центрі Європи, Україна повинна вибудувати таку геоекономічну модель розвитку, яка б відповідала новітнім викликам, потребам, тенденціям і можливостям розвитку сучасної світогосподарської системи.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor