Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Під час конференції «Геоекономічні сценарії розвитку країн світу у XXI ст» студенти ЖНАЕУ представили власні напрацювання

776.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті  28 листопада на кафедрі міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції відбулася студентська наукова конференція “Геоекономічні сценарії розвитку країн світу у XXI ст”.

Основні напрями дискусії:

1. Геоекономіка: сутність, джерела та механізми функціонування.

2. Геоекономічні інтереси країн світу (України) в умовах глобалізації.

3. Геоекономічні пріоритети аграрного сектору України.

Студенти ЖНАЕУ представили власні наукові напрацювання українською та англійською мовами.

У процесі наукової дискусії було обґрунтовано, що геоекономічна модель України являє собою сукупність напрямів, принципів, механізмів та інструментів реалізації геоекономічного потенціалу країни у світовому економічному просторі відповідно до стратегії її економічного розвитку, визначеної на базі національних інтересів держави та суспільства.

Для того, щоб стати конкурентною державою у центрі Європи, Україна повинна вибудувати таку геоекономічну модель розвитку, яка б відповідала новітнім викликам, потребам, тенденціям і можливостям розвитку сучасної світогосподарської системи.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 523 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor