Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Першокурсники ЖНАЕУ влаштували тематичний вечір «Математика – цариця наук»

24129792_515987915424752_4463752451601156976_n.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті за ініціативи  старшого викладача кафедри вищої та прикладної математики Ірини Слюсаренко 28 листопада провели тематичний вечір «Математика – цариця наук».

Учасники заходу –  першокурсники агрономічного факультету, серед глядачів – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори, декан та викладачі, студент старших курсів

«Це свято підготували студенти І курсу агрономічного факультету для того, щоб ніхто з вас не говорив: «А навіщо мені математика? Мені вона в житті не знадобиться», - відзначає Ірина Слюсаренко. -  Взагалі, слово «математика» прийшло до нас із стародавнього мови, де «мантейн» означає вчитися і здобувати знання. І, якщо, є вправи для розвитку тіла, то математика покликана розвивати логічне мислення, увагу. Не дарма математику називають «гімнастикою розуму». Ми хотіли, щоб ви переконалися, що математика - чудова, а не суха наука, займатися нею захоплююче і цікаво».

Студенти представили різноманітні постановки й творчі номери, розповідаючи присутнім про математику в різні часи існування людства та її місце серед інших наук.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 489 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor