Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Першокурсники ЖНАЕУ влаштували тематичний вечір «Математика – цариця наук»

24129792_515987915424752_4463752451601156976_n.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті за ініціативи  старшого викладача кафедри вищої та прикладної математики Ірини Слюсаренко 28 листопада провели тематичний вечір «Математика – цариця наук».

Учасники заходу –  першокурсники агрономічного факультету, серед глядачів – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори, декан та викладачі, студент старших курсів

«Це свято підготували студенти І курсу агрономічного факультету для того, щоб ніхто з вас не говорив: «А навіщо мені математика? Мені вона в житті не знадобиться», - відзначає Ірина Слюсаренко. -  Взагалі, слово «математика» прийшло до нас із стародавнього мови, де «мантейн» означає вчитися і здобувати знання. І, якщо, є вправи для розвитку тіла, то математика покликана розвивати логічне мислення, увагу. Не дарма математику називають «гімнастикою розуму». Ми хотіли, щоб ви переконалися, що математика - чудова, а не суха наука, займатися нею захоплююче і цікаво».

Студенти представили різноманітні постановки й творчі номери, розповідаючи присутнім про математику в різні часи існування людства та її місце серед інших наук.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 263 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor