Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Пропонуємо мультимедійний науково-методичний комплекс "Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів"

45.jpg

У Медіатеці електронних засобів навчання розміщено демонстраційну версію мультимедійного науково-методичного комплексу«Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів». Для замовлення повної версії надсилайте листи на електронну адресу nmcbook@ukr.net.

Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів: мультимедійний науково-методичний комплекс : авторський колектив / за наук. ред. проф. Т.М. Сорочан. – К., 2017.

У мультимедійному науково-методичному комплексі складні питання методичної діяльності автори-експерти (викладачі, аспіранти, методисти – слухачі курсів підвищення кваліфікації) аналітично викладають у форматі специфічного виду наукової роботи – експертизи. Полілогічна науково-методична взаємодія «запитання – відповідь або відповіді – аргумент – пропозиція – перспектива на майбутнє» дозволяє розширити проблемно-тематичний і комунікативно-прагматичний діапазон професійної комунікації, з урахуванням різних поглядів, підходів і позицій розглянути актуальні для науково-методичної діяльності проблеми, що потребують наукового й суспільного переосмислення, переоцінки, суспільної легітимації.

Комплекс створений за допомогою сучасного програмного забезпечення для розробки електронних освітніх ресурсів і представлений у форматі електронного посібника, який має гіперактивну структуру, за допомогою якої можна швидко перейти у відповідний розділ та віднайти потрібну інформацію з кольоровими графічними зображеннями (рисунками, схемами, таблицями тощо), гіперактивними посиланнями на рекомендовані джерела та інші корисні посилання на всесвітню мережу Internet.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 263 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor