Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

ЖНАЕУ налагоджує навчально-наукову співпрацю з Борщагівським хіміко-фармацевтичним заводом

1_1.jpg

 Викладачі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету - Радзиховський М.Л., Антонюк А.А., Дишкант О.В., Рибачук Ж.В., Лігоміна І.П. зі студентами (Врублевська А.В., Баранюк А. І., Баранюк С.С., Зущик Д.М., Назаренко І.М.) 14 грудня  відвідали ПАТ НВЦ  «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» у м. Київ.

 

Поїздка відбулась з ініціативи Радзиховського М.Л. з метою налагодження навчально-наукових відносин між ЖНАЕУ та БХФЗ.

 

 Учасники екскурсії ознайомилися із процесами виробництва таблеток (без оболонки і в оболонці) та сиропів, що виготовляються згідно вимог GMP та ISO.

Довідково: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі; виробляє продукцію за світовими стандартами якості; є надійним партнером, який чітко виконує свої зобов'язання і діє за принципами взаємовигідного співробітництва. Це перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000). Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи), дезінфікуючі засоби; займає одне з провідних місць за обсягами виробництва та реалізації готових лікарських засобів серед українських виробників; виготовляє продукцію різних цінових груп та є соціально-орієнтованим.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 1 користувач та 297 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor