Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Круглий стіл: «Проблеми підготовки фахівців за спеціальностями: 141 - Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка та 151-Автоматизація та компютерно-інтегровані технології, виклики сьогодення»

DSC_8121.jpg

На базі Національного університету біоресурсів і природокористування 20 грудня 2017 року відбулося засідання круглого столу «Проблеми підготовки фахівців за спеціальностями: 141 - Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка та 151-Автоматизація та компютерно-інтегровані технології, виклики сьогодення».

Робота круглого столу спрямована на вирішення актуальних проблем забезпечення фахового рівня підготовки фахівців, наукових та науково-педагогічних працівників відповідно до вимог сучасного ринку праці та перспектив його розвитку, формування держзамовлення за спеціальностями 141 та 151, поліпшення матеріально-технічної бази підготовки інженерних та наукових кадрів, залучення виробничих центрів галузі для підвищення кваліфікації НПП та проходження практичного навчання студентів на виробництві. Велику увагу у роботі круглого столу було приділено проблемам підготовки молоді з предметів технічного профілю (математика, фізика, хімія та ін.) на усіх рівнях освітньої діяльності. Також гостро піднялося питання про те, що понад половина випускників сільських шкіл взагалі не продовжують навчання після закінчення школи.

У заході були задіяні представники ВНЗ аграрного і технічного напрямів підготовки, науково-дослідних інститутів, Верховної Ради, профільних міністерств, компаній виробників галузей автоматизації, електроенергетики та агропромислового комплексу.

За результатами обговорення доповідей було окреслено проблеми та виклики подальшого розвитку зазначених вище спеціальностей, а також розроблено перелік рекомендованих заходів для ефективного вирішення цих проблем.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 1 користувач та 298 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor