Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Відкриття аналітичної лабораторії "Моделювання аграрної політики за допомогою моделі AGMEMOD"

IMG_20180131_113358_1.jpg

Урочисте відкриття аналітичної лабораторії "Моделювання аграрної політики за допомогою моделі AGMEMOD" відбулося 31 січня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

AGMEMOD – це економетрична динамічна модель часткової рівноваги, що аналізує вплив політичних сценаріїв на розвиток аграрного сектору в країнах ЄС, а також в Україні.

Захід відкрив керівник проекту "Німецько-український аграрний діалог" при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій Фолькер Зассе, до слова були запрошені Марія Богонос – експерт з аграрної політики, Сергій Кваша – проректор з навчальної і виховної роботи, Анатолій Діброва– декан економічного факультету, Андрій Кінщак – директор Департаменту стратегії та економічного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України, Стефан Хюбнер – передставник Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини.

            Вивчення та застосування моделі AGMEMOD у Національному університеті біоресурсів і природокористування України здійснюватиметься в рамках нової аналітичної лабораторії. Модель також буде введено до програми підготовки аспірантів економічного факультету.


 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 329 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor