Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Викладач ЖНАЕУ - учасниця німецької грантової програми «AA/DCFTA Skills: Intellectual property»

54645.jpg

Протягом 29-31 січня   доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук  взяла участь у черговій сесії 5-місячної  німецької грантової програми «AA/DCFTA Skills: Intellectual property» від Civil School for Sound EU Practice & Institute for European Politics.

Зокрема, у  рамках тренінгу відбулися зустрічі із прес-секретарем ГО "Legalna Kultura" (Варшава) Шимоном Маєвським, головою правління Німецько-української індустріальної групи (Київ) Олександром Маркусом,  менеджером проектів Institute for European Politics (Берлін) Мартіном Штайном, заступником голови Української асоціації боротьби з піратством (Київ) Ігорем Михайловим, членом Секретаріату Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України (Київ) Альоною Панаріною, юристом Центру досліджень інтелектуальної власності (Львів)Леонідом Тарасенко, начальником відділу інтелектуальної власності Одеської митниці (Одеса) Артемом Тищенко.

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет нещодавно  став учасником міжнародного проекту «Африканська чума свиней: підвищення обізнаності та пом’якшення ризиків в Україні», який реалізується в Україні Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй (ФАО), за підтримки Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 331 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor