Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Магістрам ЖНАЕУ вручили сертифікати про завершення курсу за програмою «Jean Monnet Open Online Course Of European Integration: Economic Development»

676.jpg

Викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету, які навчалися за програмою «Jean Monnet Open Online Course Of European Integration: Economic Development»,  за результатами підсумкової евалюації 1 лютого отримали сертифікати про упішне завершення курсу.

Відзначимо, що у 2017 році ЖНАЕУ став першим серед вітчизняних аграрних ВНЗ та другим в Україні вищим навчальним закладом, який приєднався до мережі міжнародних академічних гравців «EUROSCI Network», що об’єднує університети, науково-дослідні центри, департаменти, експертні групи, які мають спільну зацікавленість у дослідженнях проблем європейської інтеграції.

Учасниками «EUROSCI» є Бразильський, Британський, Індійський, Канадський та Нігерійський національні координаційні центри європеїзму, Лондонський королівський коледж Гелловей (Великобританія), Палермський університет (Італія), Університет Зігена (Німеччина), Громадський університет Коруньї (Іспанія), Політехнічний університет Порту (Португалія), Ясський університет ім. Александру Йоанну Кузи, Ясський технічний університет імені Ґеорґе Асакі, Сучавський університет імені Штефана чел Маре (Румунія), Державний університет «Люблінська політехніка» (Польща) та інші поважні партнери.

Завдяки здобутому асоційованому членству викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету мали можливість безкоштовно навчатися за програмою курсу Jean Monnet Open Online Course Of European Integration.

Наступний набір учасників заплановано на вересень 2018 року. Деталі на сайті http://www.eurosci.znau.edu.ua

Контакти для довідок:

- секретаріат EUROSCI Netwоrk: admin@eurosci.net
- координатор у ЖНАЕУ:  Ірина Литвинчук, доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління, к.е.н.: iryna.lytvynchuk@ukr.net.
Нагадаємо, що понад 600 студентів Житомирського національного агроекологічного університету 26 січня отримали дипломи «магістрів».  За словами ректора  ЖНАЕУ Олега Скидана, серед 639 дипломів (314 – денна форма навчання, 325 - заочна), які вручили студентам, що здобували освіту за ОКР «Магістр», 131 – з відзнакою.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 331 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor