Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Викладач ЖНАЕУ Роман Черниш – переможець конкурсу «Книга року-2017»

565.JPG

У Житомирі відзначили переможців обласного конкурсу «Краща книга року – 2017». Нагороди від організаторів конкурсу отримали 9 переможців та 7 дипломантів, серед яких і викладач Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, у номінації «З глибини знань» переможцем став автор книги «Юридична відповідальність за антикорупційні діяння» Роман Черниш – к..ю.н., доцент кафедри правознавства ЖНАЕУ.

Конкурс «Краща книга року» проводиться восьмий рік з метою відзначення кращих художніх, краєзнавчих, наукових, довідкових, дитячих видань, підтримки книговидавців та письменників області, популяризації читання, мистецтва творення книги та підвищення рівня поліграфії.

Критерії, за якими оцінювали видання: актуальність, суспільну значимість, авторський стиль, оригінальність форми, рівень редакційно-видавничої підготовки, якість поліграфічного виконання, художнє оформлення, оригінальність дизайнерського рішення, рівень підготовки ілюстративного матеріалу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 331 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor