Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Презентуємо результати досліджень

20180207_143906.jpg

Студенти Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ Олександр Омелько (група ТЗ64/9-16), Вікторія Мельник (група ТЗ63/9-16), Софія Самойлова, Олександр Дмитришен, Вікторія Гнідова, Лілія Бурлак (група ТЗ66/9-17) та Аліна Штогрін (група Б59/9-17) під керівництвом викладачів Альони Кордонської та Анатолія Соляра взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-пошукової конференції  студентів коледжів, загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, технічних училищ «Юність, історія, наука, культура, економіка», яка проходила 7 лютого 2018 року у Вінницькому кооперативному інституті. Мета конференції: дослідити основні аспекти становлення та розвитку українського суспільства, ролі особистостей у цьому процесі, необхідність підготовки та виховання лідерів суспільства у навчальних закладах України.

Після пленарного засідання працювало три секції:

1. Роль особистостей у становленні та розвитку української державності, науки, техніки та технології.

2. Видатні жінки України та їх долі. Гуманітарні проблеми сьогодення.

3. Економіка, динаміка розвитку України. Загально-гуманітарні питання сьогодення.

Студенти нашого коледжу виступили на секційному засіданні з цікавими дослідженнями: «Знаний і невідомий Степан Руданський» (Мельник В., Самойлова С.), «Олександр Гнатович Лотоцький» (Омелько О.), «Подільська Горлиця» (Штогрін А.).

Було підведено підсумки конференції. Юні дослідники зайняли три призових місця:

ІІ місце – Мельник Вікторія, Самойлова Софія;

ІІІ місце – Омелько Олександр.

Конференція пройшла плідно, цікаво, як для студентів, що готували доповіді, так і для їх керівників. Про це свідчать жваві дискусії та інтерес до викладеного матеріалу. Майбутні науковці були відзначені сертифікатами про участь та грамотами за перемогу.

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів, натхнення та висловлюємо щиру вдячність організаторам конференції за такий масштабний захід, який дає можливість студентській молоді презентувати результати своїх досліджень.

Альона Кордонська, Анатолій Соляр, викладачі

Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу

Вінницького НАУ

 

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 331 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor