Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Викладачі ЖНАЕУ надають консультації та науковий супровід учасникам МАН

27625268_1630872717007079_1695290728338301823_o.jpg

У Житомирському територіальному відділенні МАН  6 лютого  відбувся захист наукових робіт у відділенні «Хімія та біологія» секції «Загальна біологія» та «Біологія людини».

До складу журі увійшли викладачі ЖДУ ім.І.Франка  -  Киричук Г.Є., Василенко О.М.,  а також викладач Житомирського національного агроекологічного університету Микола   Світельський.

Зокрема, вони оцінили роботи, які представили 11 учасників - учнів випускних класів  навчальних закладів Житомирської області.

Тематика представлених робіт пов’язана із накопиченням важких металів у донних відкладеннях, захворюванням медоносних бджіл, станом лісових екосистем, про міжособистісні стосунки у підлітковому віці, біологічні основи сприйняття кольорів, вплив смартфонів на концентрацію уваги школярів, епідемію захворюваності на грип, адаптацію дітей різних вікових груп до навчального процесу, тощо.

«Від імені Житомирського національного агроекологічного університету висловлюю подяку  Житомирському обласному центру НТТУМ за надану можливість у спілкуванні із творчою молоддю, - зауважив заступник декана факультету екології і права ЖНАЕУ  Микола Світельський. - Цьогоріч учасники МАН мають змогу отримувати консультаційні послуги та науковий супровід у підготовці й захисті конкурсних робіт за підтримки професорсько-викладацького складу  нашого агроуніверситету. Викладачі  ЖНАЕУ сподіваються на продовження співпраці із учнями середніх шкіл області у форматі тематичних конкурсних майданчиків та предметних олімпіад, умови щодо участі в яких представлено у методичній збірці «Мій вибір. Моя професія. Моє майбутнє», підготовленій Житомирським національним агроекологічним університетом та презентованій учасникам МАН.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університет

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 331 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor