Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студентка ЖНАЕУ побувала на міжнародній виставці «Fieragricola-2018» у Вероні

443.jpg

У грудні минулого року в  Національному університеті біоресурсів і природокористування України  оприлюднили результати  освітнього проекту «Агро-2018», учасниками якого стали 1500 студентів денної форми навчання всіх аграрних ВНЗ України.

У їх числі були  й представники факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету  - студентка 2 курсу   Федетчак О. Г.   та студентка 5 курсу   Буднік Т. С. 
Зокрема, Тетяна Буднік увійшла до 30-ки переможців, які отримали можливість  відвідати Міжнародну сільськогосподарську виставку «Fieragricola-2018» у Вероні.

Наразі студентка ЖНАЕУ вже повернулася із поїздки, у рамках якої протягом 1-4 лютого разом з іншими переможцями освітнього проекту «Агро-2018»   мала можливість ознайомитись з новими технологіями обробки землі, доглядом за тваринами та птицею, застосуванням добрив та кормів, зберіганням врожаю та новітніми сільськогосподарськими машинами.

Сільськогосподарський форум займав 11 павільйонів, тому всі студенти знайшли цікаві стенди зі своєї спеціалізації.  Також вони могли поспілкуватись із  фахівцями, дізнатись про новинки, інновації та тенденції розвитку світової сільськогосподарської галузі.

«Благодійний Фонд Бориса Колеснікова, який і був організатором «Агро-2018», підготував  для нас ще один сюрприз – цікаві екскурсії по Вероні та Падуї. Особливої уваги заслуговують головні пам`ятки італійських міст – Арена-ді-Верона, Дім Джульєтти, Фонтан Веронської Мадонни, Падуанський кафедральний собор, Палаццо делла Раджоне. Студенти-переможці пройшлись всіма культурними місцями старовинного міста та проїхались на місцевому міському виді транспорту – трамваї на шинах», - розповіла студентка Житомирського національного агроекологічного університету Тетяна Буднік.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 337 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor