Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Семінар «Фахова освіта у коледжах як одна з передумов сталого розвитку аграрного виробництва в Україні»

1223.jpg

У Міжнародному виставковому центрі 22 лютого п.р. проходив семінар «Фахова освіта у коледжах як одна з передумов сталого розвитку аграрного виробництва в Україні» за участю Міністерства освіти і науки України, НМЦ «Агроосвіта», представників аграрних закладів освіти бізнесу та фермерів.

Під час семінару вкотре наголошено про важливість освіти для сільської молоді, необхідність підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців, а також можливого вкладу закладів освіти у розвиток аграрного виробництва з метою забезпечення його сталого розвитку. 

Модератор заходу – Ханс Ґеорг Хассенпфлюґ, керівник проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)». У рамках семінару відбулася подіумна дискусія «Зміст фахової освіти і вимоги господарств/підприємств до кваліфікації випускників – наскільки вони співпадають?», під час якою було порушено такі питання.

Чи задоволені роботодавці підготовкою випускників технікумів і коледжів?

Чи вирішить кадрове питання дуальна освіта в Україні?

Чи можлива якісна практична підготовка фахівців без належного матеріального забезпечення аграрних закладів освіти?

Шляхи заохочення випускників аграрних закладів освіти залишатися в аграрному секторі України.

Що заважає підприємцю брати студентів на практику?

Виробничі, організаційні й комунікаційні процеси, а також специфіка навчання мають бути пристосовані до нових тенденцій, які висувають підвищені вимоги до кваліфікації фахівців та керівників аграрних підприємств. Змістовне оформлення та практична реалізація освіти, підвищення кваліфікації та перепідготовка в сільському господарстві перетворюються на один з найважливіших чинників, що забезпечують успіх сільського господарства України.

Семінар дав чудову можливість для фахового обміну думками щодо зазначеної теми.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.