Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Бути здоровим – красиво, модно, стильно!

432.jpg

Алкоголізм серед підлітків є однією з найсерйозніших медичних і соціально значущих проблем для нашої держави. Масштаби та темпи поширення алкоголізму в країні такі, що ставлять під загрозу фізичне й моральне здоров’я підлітків. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я Україна посідає перше місце за масштабами розвитку підліткового алкоголізму. Причиною смертей молоді віком від 15 до 20 років стало отруєння алкогольними напоями або нещасні випадки, які трапилися у стані сп'яніння.

Студенти та викладачі Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ не залишаються осторонь цієї проблеми.  В групі ТЗ66/9-17 психологом Оленою Полонською та куратором Альоною Кордонською було проведено серію тренінгів спрямованих на роз’яснення проблеми вживання алкогольних напоїв серед підлітків. До тренінгів приєдналась студентка групи ТЗ63/9-16 Вікторія Мельник, яка провела психолого-соціологічне дослідження на задану тематику, здійснила моніторинг знань підлітків про шкідливість алкоголю та визначила основні причини вживання слабоалкогольних напоїв серед молоді.
Під час тренінгу студенти визначали свої власні життєві цінності, виконували психодраматичні вправи та візуалізували власне бачення проблеми. Ніхто з учасників не залишився байдужим та отримав цінний багаж знань.
Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе.

Мода – це стиль, це спосіб життя. Сучасна мода одна – здоров’я. Бути здоровим – красиво, модно, стильно. По-справжньому сучасний еталон краси – здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя.

Альона Кордонська, куратор групи
Олена Полонська, психолог
Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу
Вінницького НАУ

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 223 гостя.