Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

До 95-ої річниця утворення Могилів-Подільського району

342.jpg

Рідний край – місце, куди лине серце кожної людини навіть із найвіддаленіших куточків планети. Рідний край – це місце, де ти народився, де тобі знайомий кожний  шматочок  землі, кожна травинка й кожне деревце. Рідний край – це місце, де відпочиває душа. Для усіх нас,  рідний край – це наша Могилів-Подільщина. Її історія має дуже глибоке коріння, а ландшафт – дивовижну красу.
     Це про наш край Леся Українка писала:
Красо України, Подолля!
Розкинулось мило, недбало!
Здається, що зроду недоля,
Що горе тебе не знавало!
Студенти Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ відвідали літературно-мистецьке свято «Натхненна у праці, увічнена в пісні – квітуй, Могилів-Подільська земля», яке відбулося в Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці з метою популяризації нашої культурної та історичної спадщини.
Захід проходив за участю голови Районної державної адміністрації Китасюка Олега Івановича, краєзнавців, письменників рідного краю та представників територіальних громад району. Студентка нашого коледжу Тетяна Іващук продекламувала поезію Марії Гоцуляк «Мій край», в якому майстерно оспівано красу Поділля.
Історія – це сила, це життя, тому її потрібно досліджувати,  вивчати і передавати з покоління в покоління для розквіту нашого краю в майбутньому.

Альона Кордонська, викладач
Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу  Вінницького НАУ

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 223 гостя.