Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЖНАЕУ відбулися ігри волейбольного турніру пам'яті Аркадія Зорі

445.jpg

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходять фінальні ігри Відкритого турніру з волейболу серед чоловічих команд пам'яті Аркадія Зорі.

У змаганнях беруть участь вісім команд: ВК «Коростенський щебеневий завод», ВК «Біоресурс», ВК «Чуднів», ВК «Черняхів», ВК «Житичі», ВК «Ємільчино», СК «Бердичів», Житомирський агротехнічний коледж.

Урочисте відкриття турніру відбулося 3 березня. Участь у заході взяли голова Житомирської облради,  голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма,  начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь,   проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук, волейболісти, тренери, керівники спортивних організацій, ін.

Аркадій Євдокимович Зоря був відомим громадським і політичним діячем. Свого часу займав посаду  директора Житомирського агротехнічного коледжу. Працюючи на цій посаді, він доклав багато зусиль для розвитку волейболу не лише в коледжі, але й в Житомирській області. За його керівництва волейбольна команда навчального закладу виборювала призові місця на різних турнірах серед ВНЗ  агропромислового комплексу.

Нагадаємо, що наприкінці лютого в  Житомирському національному агроекологічному університеті  стартували змагання ХХІІІ Спартакіади. Програма  складається з десяти видів спорту: баскетбол, волейбол ( чоловіки та жінки), міні-футбол (чоловіки та жінки), гирьовий спорт, пауерліфтинг, настільний теніс, шахи, бадмінтон.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 222 гостя.