Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти ЖНАЕУ долучилися до загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!»

355.jpg

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету стали учасниками юридичного флешмобу «Я маю право!», який організувала Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області у  співпраці з представниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

Готуючись до флешмобу, молоді юристи детально ознайомились із основними напрямками реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та підготували для студентів Житомирського національного агроекологічного університету цікаві практичні запитання щодо особливостей реалізації та захисту прав людини. Головна мета флешмобу  - підвищення рівня правової обізнаності молоді.

Користуючись нагодою, особливу увагу організатори флешмобу звертали на питання боротьби з корупцією, наголошуючи на загальновідомих лозунгах: «Хабарництво і корупція – стоп!».

За результатами заходу студенти  ЖНАЕУ отримали яскраві емоції, практичні знання, а також – корисні правороз’яснювальні матеріали.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 222 гостя.