Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Шевченкове слово

5435.jpg

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, Кобзар підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

Тарас Шевченко став духовним батьком, творцем і рятівником української мови, звеличивши Україну та її народ. Шевченкове слово – то кришталево чисте свічадо. Сила його поезій пророча, бо завжди стосується того часу, в якому цю поезію сприймаємо, сьогодні вона ніби тільки для нас і написана.

Березневими днями на базі Могилів-Подільської школи мистецтв проходив 9-й традиційний міський конкурс читців «Кобзар і Україна» у номінаціях: «Твір Т. Шевченка», «Твір сучасних українських авторів про Т.Г Шевченка, Героїв  Майдану, учасників АТО, Героїв Небесної Сотні» та «Літературно-музична або вокальна композиція за творами Великого Кобзаря, сучасних українських авторів, присвячена Т. Шевченку» з метою відзначення  річниці від Дня народження Тараса Шевченка та залучення молоді до поглибленого вивчення його творчості.

У ньому взяли участь студенти Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ Ілля Квашук (група КД15/9-16), Віталій Вальчук, Карина Явтуховська (група Б58/9-16),  Вікторія Мельник, Дар҆я Янчевська (група ТЗ63/9-16), Софія Самойлова (група ТЗ66/9-17), Денис Коцан  (група ТЗ65/9-17), Олена Хоменська (група ВХП32/9-17) під керівництвом викладачів української літератури Альони Кордонської, Олени Ільєвої, Марії Риженко, представивши літературно-музичну композицію «Вічно житиме у віках Шевченкове слово». Виступ учасників конкурсу вражав неповторністю, емоційністю та глибиною розуміння генія Великого Кобзаря. За підсумками міського конкурсу студенти нашого коледжу зайняли почесне ІІІ призове місце в номінації «Літературно-музичні або вокальні композиції за творами Великого Кобзаря». Переможці були нагороджені дипломом та подарунками від імені міського голови та організаторів конкурсу.
Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів!

Альона Кордонська, викладач української мови та літератури
Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 222 гостя.