Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Мелодія поетичного слова

6456.jpg

Література рідного краю виконує важливу роль – формує мистецькі та естетичні уподобання майбутнього покоління, прилучає до скарбниці духовної культури, виховує майбутнього громадянина України. Однією з найважливіших умов становлення і творчого розвитку особистості студента в коледжі є глибокі знання з літератури, гордість за свій подільський край, за письменників Поділля. Сьогодні приємно відзначити, що наше місто знаходиться в епіцентрі мистецького життя країни, тому що наш край дав світові багатьох талановитих письменників, які користуються великим успіхом в усіх, хто цікавиться літературними традиціями рідного краю.
В Могилів-Подільському технолого-економічному коледжі Вінницького НАУ студенти мають можливість знайомитися із творчістю місцевих майстрів слова на заняттях української літератури та в позааудиторний час. Наші студенти збирають цікаві матеріали про письменників рідного краю, підтримують постійні зв’язки з місцевими аматорами, організовують з ними зустрічі, знайомляться з їх збірками, виготовляють альбоми, створюють комп’ютерні презентації, проекти, які розкривають життєвий і творчий шлях майстрів слова. Проводячи такі заняття, ставимо собі за мету: зберегти і збагатити традиції українського народу, виховувати у студентів любов до рідного краю та рідної землі, формувати національну свідомість і самосвідомість, передавати наступним поколінням культурні та духовні цінності, розуміти унікальну культуру українців, що мешкають на Вінниччині. Вивчати твори письменників-земляків корисно і цікаво, тому що вони приваблюють читачів і різноманітністю тематики, і стилем, і художніми манерами, і широким жанровим діапазоном.
Цей навчальний рік не став виключенням. На заняттях з української літератури в групах Б59/9-17 та ТЗ66/9-17 під час вивчення літератури рідного краю відбулася зустріч з місцевою поетесою – Світланою Ротар. Світлана Іванівна читала свої твори, ділилася роздумами, давала настанови та добрі побажання. Учасники заходу слухали як бринить мелодія поетичного слова з неприхованим інтересом. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, не залишивши нікого байдужим до творчості поетеси.

Альона Кордонська, викладач української літератури
Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу  Вінницького НАУ

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 224 гостя.