Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання координаційної групи щодо реалізації проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України»

DSC_0044.jpg

На базі НМЦ «Агроосвіта» 20 березня п.р. відбулося засідання координаційної групи щодо реалізації проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

У засіданні взяли участь Франк Ріттнер з Федерального міністерства продовольства і сільського господарства, Германн Інтеманн – радник з питань сільського господарства  Посольства ФРН у м. Київ, Анна Лісон-Кулька та Александра Бурманн - менеджери проектів GFA Consulting Group GmbH, Інна Валеріївна Заєць з Міністерства аграрної політики та продовольства України, Ігор Романович Будько – представник Міністерства освіти і науки України,  Єлєна Скуратов з ADT Projekt GmbH, Катрін Дінглер з Університету Нюртінґен-Ґайслінґен, керівники проектом в Україні та представники НМЦ «Агроосвіта».

У ході засідання було заслухано звіт про діяльність проекту за період 08/2017 – 02/2018, який зробив керівник проекту Х.Г. Хассенпфлюг, було представлено огляд базових досліджень та зроблено моніторинг і оцінювання діяльності проекта.

У другій половині дня члени делегації відвідали підрозділ НМЦ «Агроосвіта» в Немішаєве, де мали можливість ознайомитись з лабораторією інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу.

Там вони ознайомилися з технікою, на якій працюють співробітники центру, зокрема придбаної в рамках проекту, побачили матеріали, які було виготовлено фахівцями «Агроосвіти», ознайомилися з методами роботи та використанням сучасних методик і технологій.

Робота була плідною і цікавою, діяльність колективу оцінено високо і ми сподіваємося, що і в подальшому реалізацію проекту буде організовано на такому самому високому рівні.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 550 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor