Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання координаційної групи щодо реалізації проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України»

DSC_0044.jpg

На базі НМЦ «Агроосвіта» 20 березня п.р. відбулося засідання координаційної групи щодо реалізації проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

У засіданні взяли участь Франк Ріттнер з Федерального міністерства продовольства і сільського господарства, Германн Інтеманн – радник з питань сільського господарства  Посольства ФРН у м. Київ, Анна Лісон-Кулька та Александра Бурманн - менеджери проектів GFA Consulting Group GmbH, Інна Валеріївна Заєць з Міністерства аграрної політики та продовольства України, Ігор Романович Будько – представник Міністерства освіти і науки України,  Єлєна Скуратов з ADT Projekt GmbH, Катрін Дінглер з Університету Нюртінґен-Ґайслінґен, керівники проектом в Україні та представники НМЦ «Агроосвіта».

У ході засідання було заслухано звіт про діяльність проекту за період 08/2017 – 02/2018, який зробив керівник проекту Х.Г. Хассенпфлюг, було представлено огляд базових досліджень та зроблено моніторинг і оцінювання діяльності проекта.

У другій половині дня члени делегації відвідали підрозділ НМЦ «Агроосвіта» в Немішаєве, де мали можливість ознайомитись з лабораторією інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу.

Там вони ознайомилися з технікою, на якій працюють співробітники центру, зокрема придбаної в рамках проекту, побачили матеріали, які було виготовлено фахівцями «Агроосвіти», ознайомилися з методами роботи та використанням сучасних методик і технологій.

Робота була плідною і цікавою, діяльність колективу оцінено високо і ми сподіваємося, що і в подальшому реалізацію проекту буде організовано на такому самому високому рівні.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 102 гостя.