Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

23-24 жовтня п.р. проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних навчальних закладів у формуванні механізмів розвитку сільської кооперації сільських територій» в Науково-методичному центрі «Агроосвіта»

DSC_0077.JPG

          Відповідно до Плану проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік 23-24 жовтня п.р. проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних навчальних закладів у формуванні механізмів розвитку сільської кооперації сільських територій» в Науково-методичному центрі «Агроосвіта». Метою заходу було обговорення проблем, пошук шляхів та механізмів посилення ролі аграрних закладів освіти у розвитку сільської кооперації та сталого розвитку сільської території.

У роботі конференції взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства молоді та спорту України, міжнародних організацій та проектів, аграрних закладів освіти, органів влади, недержавних професійних об’єднань аграрної сфери, сільськогосподарських кооперативів, Науково-методичного центру «Агроосвіта», а також представники ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Серед іноземних партнерів були представники Австрії Клаус Вагнер, Литви – Юліус Раманаускас та Римантас Сташис, Німеччини – Марсель Гердс.

Модератори конференції: Микола Хоменко заступник директора ДУ НМЦ «Агроосвіта»; Ольга Варченко проректор з наукової та інноваційної діяльності Білоцерківського НАУ; Роман Корінець експерт Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики, радник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України; Олена Бородіна член-кореспондент НААН України; Іван Паньків – президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

У рамках конференції було чотири тематичні панелі:

- розвиток кооперативів в умовах децентралізації: освітній та кадровий аспект; 

     - фінансово-кредитне забезпечення розвитку сільської кооперації;

- кооперація як інструмент розвитку соціальної інфраструктури села;

- міжнародний досвід сільської кооперації: уроки для України.

Учасники Конференції дійшли висновку, що за останній час спостерігається зростання кількості зареєстрованих сільськогосподарських кооперативів, зокрема обслуговуючих, проте незначна частка економічно активних сільськогосподарських кооперативів, отже, виникає потреба у формулюванні нових засад розвитку сільськогосподарської кооперації, а також посиленні ролі аграрних закладів освіти. Крім того, наголошувалося на навчальній, просвітницькій роботі в регіонах, створенні національного центру сільськогосподарського дорадництва і просвітництва для забезпечення можливостей доступу до інформації та освітніх ресурсів, започаткуванні спільних проектів міністерств, закладів освіти і дорадчих служб, а також на розвитку дитячого, молодіжного фермерства та кооперації.

 Програма конференції

Тези учасників конференції

Фото конференції

Сертифікати учасників

Резолюція учасників конференції

Презентації виступів пленарного засідання

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 766 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor