Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

23-24 жовтня п.р. проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних навчальних закладів у формуванні механізмів розвитку сільської кооперації сільських територій» в Науково-методичному центрі «Агроосвіта»

DSC_0077.JPG

          Відповідно до Плану проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік 23-24 жовтня п.р. проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних навчальних закладів у формуванні механізмів розвитку сільської кооперації сільських територій» в Науково-методичному центрі «Агроосвіта». Метою заходу було обговорення проблем, пошук шляхів та механізмів посилення ролі аграрних закладів освіти у розвитку сільської кооперації та сталого розвитку сільської території.

У роботі конференції взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства молоді та спорту України, міжнародних організацій та проектів, аграрних закладів освіти, органів влади, недержавних професійних об’єднань аграрної сфери, сільськогосподарських кооперативів, Науково-методичного центру «Агроосвіта», а також представники ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Серед іноземних партнерів були представники Австрії Клаус Вагнер, Литви – Юліус Раманаускас та Римантас Сташис, Німеччини – Марсель Гердс.

Модератори конференції: Микола Хоменко заступник директора ДУ НМЦ «Агроосвіта»; Ольга Варченко проректор з наукової та інноваційної діяльності Білоцерківського НАУ; Роман Корінець експерт Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики, радник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України; Олена Бородіна член-кореспондент НААН України; Іван Паньків – президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

У рамках конференції було чотири тематичні панелі:

- розвиток кооперативів в умовах децентралізації: освітній та кадровий аспект; 

     - фінансово-кредитне забезпечення розвитку сільської кооперації;

- кооперація як інструмент розвитку соціальної інфраструктури села;

- міжнародний досвід сільської кооперації: уроки для України.

Учасники Конференції дійшли висновку, що за останній час спостерігається зростання кількості зареєстрованих сільськогосподарських кооперативів, зокрема обслуговуючих, проте незначна частка економічно активних сільськогосподарських кооперативів, отже, виникає потреба у формулюванні нових засад розвитку сільськогосподарської кооперації, а також посиленні ролі аграрних закладів освіти. Крім того, наголошувалося на навчальній, просвітницькій роботі в регіонах, створенні національного центру сільськогосподарського дорадництва і просвітництва для забезпечення можливостей доступу до інформації та освітніх ресурсів, започаткуванні спільних проектів міністерств, закладів освіти і дорадчих служб, а також на розвитку дитячого, молодіжного фермерства та кооперації.

 Програма конференції

Тези учасників конференції

Фото конференції

Сертифікати учасників

Резолюція учасників конференції

Презентації виступів пленарного засідання

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 235 гостей.