Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ЖНАЕУ представили на ярмарку професій «Студмістечко-2018»

44866155_317186482200216_1805165443019702272_n.jpg

З ініціативи   міського центру зайнятості  24 жовтня у Житомирському агроколеджі відбувся щорічний ярмарок професій для старшокласників  міста і району.

Презентаційні платформи 24 навчальних закладів, серед яких і Житомирський національний агроекологічний університет, регіонального управління Держприкордонслужби України, головного територіального управління юстиції та служби зайнятості утворили ціле студмістечко.

Учні разом з вчителями та батьками мали можливість побувати на проспекті Знавців, пройтися Медичною, Будівельною, Технічною, Комерційною вулицями, завітати на Офіцерську й Академічну алеї, зазирнути у Творчий провулок й вивчити «краєвиди» Університетської й Аграрної площ.

До своїх локацій заклади зазивали демонстрацією новітнього обладнання й технічних новинок, можливістю випробувати власні вміння в медицині чи знання у праві, скористатись послугами візажистів і живописців, взяти участь у майстер-класах та розіграшах призів, зробити креативні світлини в облаштованих фотозонах.

Упродовж трьох годин роботи ярмарку близько 1500 учнів 9-11 класів відвідали  захід.

На  майданчику ЖНАЕУ  вони могли отримати роздаткові матеріали, переглянути презентації, школярам надавалися фахові консультації та поради щодо вибору факультету і спеціальності, тощо.

«Наразі в нашому   університеті, який є найбільшим в регіоні за кількістю студентів, освіту можна здобути за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини. Нині ЖНАЕУ нарощує свій потенціал і демонструє гарні показники, суттєво покращує позиції у рейтингах, має партнерів в Україні та за кордоном,   приймає іноземні делегації,   на базі університету проводять заходи регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Заклад вищої освіти бере участь у міжнародних проектах ( проект «Німецько-Українська співпраця в галузі органічного землеробства» та проект «Аграрна політика ЄС»   в рамках програми «ЕРАЗМУС+»), здобуває гранти, викладачі й науковці обмінюються досвідом із  колегами з різних країн світу (Японія, Німеччина, Швеція, Польща, Італія, США, Великобританія, Франція, Данія, Нідерланди, Литва). Студенти  проходять практику і стажування за кордоном та в ОТГ, впроваджується низка ефективних заходів для налагодження співпраці між ЖНАЕУ та виробничим сектором для подальшого працевлаштування випускників, оновлюється матеріально-технічна база тощо. За останні  роки в Житомирському національному агроекологічному університеті ліцензували кілька нових спеціальностей – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградство», «Науки про землю»,  «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», - розповіла директор Центру кар'єрного розвитку та корпоративних зв'язків ЖНАЕУ Наталія Степаненко.  

Також вона нагадала, що Житомирський національний агроекологічний університет  - постійний учасник  профорієнтаційних заходів та «Ярмарків вакансій» для молоді на теренах міста й області. Крім цього, у навчальному закладі для учнів кілька разів на рік проводять День відкритих дверей з екскурсіями. Нещодавно стартував освітній проект для школярів «Агенти кліматичних змін». Бажаючі можуть пройти в ЖНАЕУ підготовку до ЗНО,  при потребі переглянути на сайті університету «Довідник абітурієнта».

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 229 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor