Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Практичний семінар «Оцінювання фізичної підготовленості студентів аграрних закладів вищої освіти».

1_1.JPG

   Для вивчення інноваційних підходів, пропагування педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання у аграрних закладах вищої освіти, 23 жовтня п.р. на базі  Глухівського агротехнічного інституту ім. С. Ковпака Сумського  НАУ було проведено практичний семінар «Оцінювання фізичної підготовленості студентів аграрних закладів вищої освіти».

     У семінарі брали участь керівники фізичного виховання північного, східного та центрального регіонів.

   Спочатку директор інституту Анатолій Литвиненко ознайомив гостей із історією навчального закладу та специфікою навчального процесу в ньому, розповів про активне впровадження дуальної освіти, здійснив огляд соціальної інфраструктури та матеріально-технічної бази установи.

    Учасники  семінару  ознайомилися зі станом, проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання в аграрних ЗВО, розглянули та обговорили нормативні документи, щодо оцінювання фізичної підготовленості населення України,   ознайомилися з   сучасними підходами до підвищення кваліфікації фахівців аграрних ЗВО, стали учасниками тренінгу «Психологічні аспекти підвищення мотивації студентів під час проведення занять із фізичного виховання».

     Після цього всі присутні ознайомилися з організацією та проведенням оцінювання фізичної підготовленості студентів у Глухівському АТІ ім. С.А. Ковпака Сумського  НАУ. 

    Також  у рамках заходу відбулися показові виступи вихованців військово-патріотичного клубу «Мужність».

    Насамкінець учасники семінару поділилися враженнями та обговорили подальші плани на проведення подібних заходів.

    Завідувач методичного кабінету інституту Ірина Хлонь звернула увагу на сучасні підходи та бачення підвищення кваліфікації фахівців із фізвиховання. Психолог Ірина Марченко провела для учасників тренінг «Психологічні аспекти підвищення мотивації студентів під час проведення занять із фізичного виховання».

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 676 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor