Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Практичний семінар «Оцінювання фізичної підготовленості студентів аграрних закладів вищої освіти».

1_1.JPG

   Для вивчення інноваційних підходів, пропагування педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання у аграрних закладах вищої освіти, 23 жовтня п.р. на базі  Глухівського агротехнічного інституту ім. С. Ковпака Сумського  НАУ було проведено практичний семінар «Оцінювання фізичної підготовленості студентів аграрних закладів вищої освіти».

     У семінарі брали участь керівники фізичного виховання північного, східного та центрального регіонів.

   Спочатку директор інституту Анатолій Литвиненко ознайомив гостей із історією навчального закладу та специфікою навчального процесу в ньому, розповів про активне впровадження дуальної освіти, здійснив огляд соціальної інфраструктури та матеріально-технічної бази установи.

    Учасники  семінару  ознайомилися зі станом, проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання в аграрних ЗВО, розглянули та обговорили нормативні документи, щодо оцінювання фізичної підготовленості населення України,   ознайомилися з   сучасними підходами до підвищення кваліфікації фахівців аграрних ЗВО, стали учасниками тренінгу «Психологічні аспекти підвищення мотивації студентів під час проведення занять із фізичного виховання».

     Після цього всі присутні ознайомилися з організацією та проведенням оцінювання фізичної підготовленості студентів у Глухівському АТІ ім. С.А. Ковпака Сумського  НАУ. 

    Також  у рамках заходу відбулися показові виступи вихованців військово-патріотичного клубу «Мужність».

    Насамкінець учасники семінару поділилися враженнями та обговорили подальші плани на проведення подібних заходів.

    Завідувач методичного кабінету інституту Ірина Хлонь звернула увагу на сучасні підходи та бачення підвищення кваліфікації фахівців із фізвиховання. Психолог Ірина Марченко провела для учасників тренінг «Психологічні аспекти підвищення мотивації студентів під час проведення занять із фізичного виховання».

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 276 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor