Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Регіональний (ІІ) етап Всеукраїнського конкурсу серед аграрних закладів вищої освіти «Кращий куратор навчальної групи 2018 року»

4565.JPG

25 жовтня в Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ, Новомосковському коледжі Дніпропетровського АЕУ, Каховському державному агротехнічному коледжі, Новоушицькому коледжі Подільського ДАТУ, Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту ім. О.Майнової та ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» відбувся регіональний (ІІ) етап Всеукраїнського конкурсу серед аграрних закладів вищої освіти «Кращий куратор навчальної групи 2018 року», в якому взяли участь 65 кураторів навчальних груп. Учасники демонстрували свою професійну майстерність, креативність, творчість, сучасність, індивідуальний підхід до проблем та переживань студентів.

Переможцями стали:

Зінченко Віталія –Охтирський коледж СНАУ;
Удовіченко Наталія – Новомосковський коледж ДДАЕУ;
Малука Ірина -  Каховський державний агротехнічний коледж;
Мацарська Василина – Коледж Подільського ДАТУ;
Степанчук Світлана – Технолого-економічний коледж БНАУ;
Гордієць Інна - Технолого-економічного коледжу МНАУ

Найщиріші вітання, глибока подяка і шана за те, що у складний час конкурсанти не зрадили своїй високій місії педагога і з радістю віддають знання, вогонь душі, доброту і людяність сердець своїм студентам! До зустрічі на заключному етапі конкурсу.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 473 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor