Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Економісти ТДАТУ вивчають механізм державної реєстрації підприємницьких структур

434.jpg

Сьогодні молодь мріє бути підприємцями і створювати світ нового українського бізнесу. Саме тому студенти спеціальності «Економіка» Таврійського державного агротехнологічного університету відвідали семінар на тему: «Державна реєстрація підприємницьких структур», який проводили спеціалісти Центру надання адміністративних послуг міста Мелітополя.

В ході семінару студенти ознайомились зі загальними засадами державної реєстрації підприємницьких структур,  вимогами до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації, та особливостями реєстрації фізичної особи підприємця та юридичної особи. Під час семінару у майбутніх економістів виникло багато питань, на які змістовно відповідала адміністратор сектору реєстрації бізнесу Решетова Оксана Олександрівна.

Зустріч, яку організували викладачі кафедри економіки к.е.н., доценти Бакіна Тетяна Володимирівна та Краснодєд Тетяна Леонідівна була цікавою та інформативною. Тепер робити перші кроки у бізнесі нашим майбутнім підприємцям буде набагато простіше!

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 315 гостей.