Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Економісти ТДАТУ вивчають механізм державної реєстрації підприємницьких структур

434.jpg

Сьогодні молодь мріє бути підприємцями і створювати світ нового українського бізнесу. Саме тому студенти спеціальності «Економіка» Таврійського державного агротехнологічного університету відвідали семінар на тему: «Державна реєстрація підприємницьких структур», який проводили спеціалісти Центру надання адміністративних послуг міста Мелітополя.

В ході семінару студенти ознайомились зі загальними засадами державної реєстрації підприємницьких структур,  вимогами до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації, та особливостями реєстрації фізичної особи підприємця та юридичної особи. Під час семінару у майбутніх економістів виникло багато питань, на які змістовно відповідала адміністратор сектору реєстрації бізнесу Решетова Оксана Олександрівна.

Зустріч, яку організували викладачі кафедри економіки к.е.н., доценти Бакіна Тетяна Володимирівна та Краснодєд Тетяна Леонідівна була цікавою та інформативною. Тепер робити перші кроки у бізнесі нашим майбутнім підприємцям буде набагато простіше!

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 325 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor