Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Дуальне навчання в «Бердянському коледжі ТДАТУ»

9 (2).jpg

24 жовтня 2018 року завідувачем навчально-методичною лабораторією ВСП "Бердянський коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету" Кузь О.Г. та майстром виробничого навчання Луцишиним О.М. було організовано ознайомлювальну екскурсію в рамках дуального навчання на ПрАТ «Бердянські жниварки» для студентів третього курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» і викладачів спецдисциплін Засядька А.І. та Салія А.О.

Прат «Бердянські жниварки» — це українське підприємство з виготовлення сільськогосподарської техніки для збирання врожаю зернових і зернобобових культур, а саме жниварок валкових навісних і причепних. Станом на 2017 рік виготовляв 7 базових моделей зернових жниварок, платформу підбірник, пристосування для збирання соняшника і їх модифікації. Один з найбільших виробників і постачальників валкових жниварок в Україні й країнах СНД.

Під час екскурсії студентів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» ознайомили з передовим виробництвом, розповіли про структуру підприємства та новітні технології, які запроваджуються. Нагадаємо, що ПрАТ «Бердянські жниварки» на сьогоднішній день є одним з базових підприємств, де студенти спеціальності «Галузеве машинобудування» проходять виробничу практику з елементами дуального навчання.

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.