Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Дуальне навчання в «Бердянському коледжі ТДАТУ»

9 (2).jpg

24 жовтня 2018 року завідувачем навчально-методичною лабораторією ВСП "Бердянський коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету" Кузь О.Г. та майстром виробничого навчання Луцишиним О.М. було організовано ознайомлювальну екскурсію в рамках дуального навчання на ПрАТ «Бердянські жниварки» для студентів третього курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» і викладачів спецдисциплін Засядька А.І. та Салія А.О.

Прат «Бердянські жниварки» — це українське підприємство з виготовлення сільськогосподарської техніки для збирання врожаю зернових і зернобобових культур, а саме жниварок валкових навісних і причепних. Станом на 2017 рік виготовляв 7 базових моделей зернових жниварок, платформу підбірник, пристосування для збирання соняшника і їх модифікації. Один з найбільших виробників і постачальників валкових жниварок в Україні й країнах СНД.

Під час екскурсії студентів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» ознайомили з передовим виробництвом, розповіли про структуру підприємства та новітні технології, які запроваджуються. Нагадаємо, що ПрАТ «Бердянські жниварки» на сьогоднішній день є одним з базових підприємств, де студенти спеціальності «Галузеве машинобудування» проходять виробничу практику з елементами дуального навчання.

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 736 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor