Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День маркетолога у ТДАТУ

DSC_1502.jpg

25 жовтня спеціалісти маркетингу святкують професійне свято! Студентів спеціальності «маркетинг» Таврійського державного агротехнологічного університету привітала зі святом завідуюча кафедрою маркетингу Легеза Дар’я Георгіївна. Вона відзначила їх досягнення та успіхи, побажала студентам першого року навчання прожити яскраве студентське життя, наповнене позитивними емоціями, незабутніми враженнями та отримати чудові спогади на все життя.

Студенти створили колаж із прізвищ кураторів своїх груп, використовуючи маркетингові та економічні терміни, а студентка другого курсу Анастасія Дударєва подарувала усім динамічну танцювальну композицію.

Усі групи підготували домашнє завдання – створити відео на тему «Якщо маркетологи забарвлять світ у … колір». У який саме колір, студенти дізнались заздалегідь, та підійшли до створення відео креативно. Зелений, червоний, рожевий, фіолетовий, жовтий – роль усіх кольорів маркетологи відтворили на екрані. Керівник Агенції розвитку Мелітополя Ілля Крахмалов, який відвідав свято, відзначив двох найкращих, на його думку, авторів відео та презентував студентам пам’ятні подарунки від Агенції.

Кульмінацією свята стала посвята студентів першого року навчання у студенти-маркетологи. Вони виконали завдання старшокурсників, взявши участь у танцювальному майстер-класі. Переповнені позитивними емоціями, усміхнені та щасливі студенти наприкінці заходу запустили в повітря кульки бажань разом зі своїми кураторами, загадавши бажання із впевненістю, що їх мрії неодмінно справдяться.

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 473 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor