Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018 IX МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА ТА ФОРУМ З РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСТВА

1539882027_3.jpg

 11-13 жовтня Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва взяв участь у IX Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з розвитку фермерства «АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018».

   Агропорт – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах (Львів, Харків, Херсон) та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

   Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC. До участі в Агропорті у Харкові було запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької, а також с інших регіонів України. Серед партнерів виставки і наш університет, локація якого розміщувалася в самому серці терміналу С Харківського аеропорту.

   Зазначимо, що понад 30 найактивніших студентів нашого вишу виступили волонтерами цьогорічного заходу, проводивши реєстрацію, розміщення та перебування учасників та відвідувачів виставки.

    Перший день Агропорту – 2018 було присвячено відкриттю заходу та огляду виставки. До експозиції ХНАУ ім. В.В. Докучаєва завітав перший заступник Голови ХОДА М.Л. Беккер, інші поважні гості та сотні зацікавлених гостей заходу.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 303 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor