Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Гирьовики ТДАТУ – знову найкращі в області!

665.jpg

У жовтні 2018 року в рамках IV православних спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ відбувся турнір з гирьового спорту на кубок св. прп. Іллі Печерського (Муромця) серед команд 11 благочинь зі всієї Запорізької області.

Змагання проводилися на спортивній базі кафедри фізичного виховання і спорту в одній з класичних вправ гирьового спорту – ривок гирі однією рукою (вага гирі – 24 кг (чоловіки), 16 кг (жінки). Змагалися між собою 50 чоловік з 7 команд благочинь нашого Запорізького регіону. В складі команди Мелітопольського благочиння були і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету, члени збірної команди університету з гирьового спорту, які в непростій та запеклій боротьбі стали найсильнішими, виборовши четвертий раз поспіль титул найкращих в гирьовому спорті:

ПАНКОВ ДМИТРО, студент енергетичного факультету (група 22 ЕЕ) – І місце у ваговій категорії до 60 кг (сума балів – 107 разів);
ЦАРАН ОЛЕКСАНДР, магістрант механіко-технологічного факультету (група 15 МБАІ) – І місце у ваговій категорії до 65 кг (сума балів – 187 разів);
ДАНИЛЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ, студент механіко-технологічного факультету (група 21 САІ) – ІІ місце у ваговій категорії до 70кг (сума балів – 131 раз);
МОСКАЛЕНКО ОЛЬГА, студентка факультету агротехнологій та екології (група 21 ХТ) – ІІ місце у ваговій категорії +70 кг (сума балів – 64 рази).
ЧЕРНІКОВ МАКСИМ, колишній випускник механіко-технологічного факультету, майстер спорту України з гирьового спорту – І місце у ваговій категорії до 80 кг (сума білів – 150 разів).

Підготував наших спортсменів до змагань – заслужений тренер України з гирьового спорту,  майстер спорту міжнародного класу України, викладач кафедри фізичного виховання і спорту КУБРАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, який також був головним суддею турніру.

Вітаємо наших переможців з цим досягненням і бажаємо в майбутньому невичерпної життєвої наснаги для участі у ще більшій кількості змагань та отримання ще більших перемог!

За результатами командних змагань місця розподілилися наступним чином:
І місце – команда Мелітопольського благочиння;
ІІ місце –  команда Оріхівського благочиння;
ІІІ місце – Кам'янка-Дніпровський  церковний округ.

До речі, головним суддею IV православних спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ був ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, майстер спорту України по пауерліфтингу, президент Федерації мас-рестлингу України та президент Федерації силового екстриму України!

Слід також відзначити ще одне досягнення студента ТДАТУ ПАНКОВА ДМИТРА, який 7 жовтня на Чемпіонаті області з гирьового спорту в залік обласної спартакіади серед сільських школярів та студентів до 18 років "Хто ти, майбутній олімпієць?" – 2018, яка відбулася в м. Мелітополь серед районних ДЮСШ Запорізької області. Дмитро в категорії до 60 кг з сумою 296 балів посів ІІ місце (двоборство, вага гир – 16 кг). Головний тренер спортсмена – тренер Приазовської ДЮСШ, майстер спорту з гирьового спорту України КОНОВАЛЕНКО ДЕНИС ГЕННАДІЙОВИЧ.

Прес-служба ТДАТУ

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 246 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor