Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Гирьовики ТДАТУ – знову найкращі в області!

665.jpg

У жовтні 2018 року в рамках IV православних спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ відбувся турнір з гирьового спорту на кубок св. прп. Іллі Печерського (Муромця) серед команд 11 благочинь зі всієї Запорізької області.

Змагання проводилися на спортивній базі кафедри фізичного виховання і спорту в одній з класичних вправ гирьового спорту – ривок гирі однією рукою (вага гирі – 24 кг (чоловіки), 16 кг (жінки). Змагалися між собою 50 чоловік з 7 команд благочинь нашого Запорізького регіону. В складі команди Мелітопольського благочиння були і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету, члени збірної команди університету з гирьового спорту, які в непростій та запеклій боротьбі стали найсильнішими, виборовши четвертий раз поспіль титул найкращих в гирьовому спорті:

ПАНКОВ ДМИТРО, студент енергетичного факультету (група 22 ЕЕ) – І місце у ваговій категорії до 60 кг (сума балів – 107 разів);
ЦАРАН ОЛЕКСАНДР, магістрант механіко-технологічного факультету (група 15 МБАІ) – І місце у ваговій категорії до 65 кг (сума балів – 187 разів);
ДАНИЛЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ, студент механіко-технологічного факультету (група 21 САІ) – ІІ місце у ваговій категорії до 70кг (сума балів – 131 раз);
МОСКАЛЕНКО ОЛЬГА, студентка факультету агротехнологій та екології (група 21 ХТ) – ІІ місце у ваговій категорії +70 кг (сума балів – 64 рази).
ЧЕРНІКОВ МАКСИМ, колишній випускник механіко-технологічного факультету, майстер спорту України з гирьового спорту – І місце у ваговій категорії до 80 кг (сума білів – 150 разів).

Підготував наших спортсменів до змагань – заслужений тренер України з гирьового спорту,  майстер спорту міжнародного класу України, викладач кафедри фізичного виховання і спорту КУБРАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, який також був головним суддею турніру.

Вітаємо наших переможців з цим досягненням і бажаємо в майбутньому невичерпної життєвої наснаги для участі у ще більшій кількості змагань та отримання ще більших перемог!

За результатами командних змагань місця розподілилися наступним чином:
І місце – команда Мелітопольського благочиння;
ІІ місце –  команда Оріхівського благочиння;
ІІІ місце – Кам'янка-Дніпровський  церковний округ.

До речі, головним суддею IV православних спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ був ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, майстер спорту України по пауерліфтингу, президент Федерації мас-рестлингу України та президент Федерації силового екстриму України!

Слід також відзначити ще одне досягнення студента ТДАТУ ПАНКОВА ДМИТРА, який 7 жовтня на Чемпіонаті області з гирьового спорту в залік обласної спартакіади серед сільських школярів та студентів до 18 років "Хто ти, майбутній олімпієць?" – 2018, яка відбулася в м. Мелітополь серед районних ДЮСШ Запорізької області. Дмитро в категорії до 60 кг з сумою 296 балів посів ІІ місце (двоборство, вага гир – 16 кг). Головний тренер спортсмена – тренер Приазовської ДЮСШ, майстер спорту з гирьового спорту України КОНОВАЛЕНКО ДЕНИС ГЕННАДІЙОВИЧ.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 260 гостей.