Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Екскурсія студентів ЖНАЕУ у Конституційному суді України

44997111_540387106423531_8056255661039681536_n.jpg

На факультеті екології і   права Житомирського національного агроекологічного університету традиційно відбувається поєднування теоретичної і практичної підготовки студентів спеціальності «Право» з відвідуванням різних органів судової влади. 

Зокрема,  26 жовтня   студенти відвідали Конституційний суд України разом з доцентом кафедри правознавства Прокопенко І.П. та старшим викладачем Гордійчук М.В.

Для  них провели лекцію-екскурсію,  що дало можливість студентам отримати нові знання з конституційного права України та багато нової корисної інформації,  яка допоможе їм в майбутній правничій діяльності.

Загалом, студенти ЖНАЕУ отримали багато юридичної інформації та гарних вражань. 

Екскурсія відбулася за сприянням проректора з виховної роботи соцiального та гуманiтарного розвитку Мартинчука І.В., завідувача кафедри правознавства Ляшенко Р.Д., заступника декана з виховної роботи Світєльського М.М. та голови профкому студентів університету Лопатюка О.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 467 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor