Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Екскурсія студентів ЖНАЕУ у Конституційному суді України

44997111_540387106423531_8056255661039681536_n.jpg

На факультеті екології і   права Житомирського національного агроекологічного університету традиційно відбувається поєднування теоретичної і практичної підготовки студентів спеціальності «Право» з відвідуванням різних органів судової влади. 

Зокрема,  26 жовтня   студенти відвідали Конституційний суд України разом з доцентом кафедри правознавства Прокопенко І.П. та старшим викладачем Гордійчук М.В.

Для  них провели лекцію-екскурсію,  що дало можливість студентам отримати нові знання з конституційного права України та багато нової корисної інформації,  яка допоможе їм в майбутній правничій діяльності.

Загалом, студенти ЖНАЕУ отримали багато юридичної інформації та гарних вражань. 

Екскурсія відбулася за сприянням проректора з виховної роботи соцiального та гуманiтарного розвитку Мартинчука І.В., завідувача кафедри правознавства Ляшенко Р.Д., заступника декана з виховної роботи Світєльського М.М. та голови профкому студентів університету Лопатюка О.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Петро Порошенко, Президент України

1 мільярд гривень, який в бюджеті на 2019 рік передбачений на спеціальний "Фонд президента України", витратять на стипендії та гранти для студентів та молодих вчених.

Зараз на сайті 0 користувачів та 417 гостей.