Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Екскурсія студентів ЖНАЕУ у Конституційному суді України

44997111_540387106423531_8056255661039681536_n.jpg

На факультеті екології і   права Житомирського національного агроекологічного університету традиційно відбувається поєднування теоретичної і практичної підготовки студентів спеціальності «Право» з відвідуванням різних органів судової влади. 

Зокрема,  26 жовтня   студенти відвідали Конституційний суд України разом з доцентом кафедри правознавства Прокопенко І.П. та старшим викладачем Гордійчук М.В.

Для  них провели лекцію-екскурсію,  що дало можливість студентам отримати нові знання з конституційного права України та багато нової корисної інформації,  яка допоможе їм в майбутній правничій діяльності.

Загалом, студенти ЖНАЕУ отримали багато юридичної інформації та гарних вражань. 

Екскурсія відбулася за сприянням проректора з виховної роботи соцiального та гуманiтарного розвитку Мартинчука І.В., завідувача кафедри правознавства Ляшенко Р.Д., заступника декана з виховної роботи Світєльського М.М. та голови профкому студентів університету Лопатюка О.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 141 гість.