Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Екскурсія студентів ЖНАЕУ у Конституційному суді України

44997111_540387106423531_8056255661039681536_n.jpg

На факультеті екології і   права Житомирського національного агроекологічного університету традиційно відбувається поєднування теоретичної і практичної підготовки студентів спеціальності «Право» з відвідуванням різних органів судової влади. 

Зокрема,  26 жовтня   студенти відвідали Конституційний суд України разом з доцентом кафедри правознавства Прокопенко І.П. та старшим викладачем Гордійчук М.В.

Для  них провели лекцію-екскурсію,  що дало можливість студентам отримати нові знання з конституційного права України та багато нової корисної інформації,  яка допоможе їм в майбутній правничій діяльності.

Загалом, студенти ЖНАЕУ отримали багато юридичної інформації та гарних вражань. 

Екскурсія відбулася за сприянням проректора з виховної роботи соцiального та гуманiтарного розвитку Мартинчука І.В., завідувача кафедри правознавства Ляшенко Р.Д., заступника декана з виховної роботи Світєльського М.М. та голови профкому студентів університету Лопатюка О.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.