Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студентка ЖНАЕУ перемогла в І етапі конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції»

180911_FIN_37_-_kopija.jpg

У прокуратурі Житомирської області підбили підсумки конкурсу студентських творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю  «Право», проведеного у рамках спільних просвітницьких заходів Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України,  організованих з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами.

«Цьогоріч учасниками конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції» стали 15 студентів, які надіслали свої творчі роботи до прокуратури області, - що значно більше, ніж минулого року. Це ознака того, що серед молоді зростає дієвий інтерес до процесів реформування нашого відомства, а також бажання брати безпосередню участь у цьому процесі, адже студенти – потенційні завтрашні працівники прокуратури», - зауважила заступник прокурора області голова конкурсної комісії Роксолана Гребенюк.

Авторитетна конкурсна комісія оцінювала творчі роботи за такими критеріями, як актуальність і новизна, креативність і доступність поданої інформації, а також можливість застосування студентських пропозицій у практичній діяльності прокурорів. Зазначивши, що усім надісланим творчим роботам притаманні ґрунтовність у підході до висвітлення теми і належний рівень правових знань, колегіальним рішенням комісія визначила три кращі.

Це, зокрема, роботи студентки 5-го курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Крістіни Сторожук, студентки 5-го курсу інституту прокуратури і кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ганни Тимощук та студента 4-го курсу Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету Артема Огородника, які, відповідно набрали 70, 65 та 60 підсумкових балів, - інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 482 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor