Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Спільні долі двох держав

432.jpg

30 жовтня Таврійський державний агротехнологічний університет долучився до святкування  100-річчя незалежності Польщі,  яка свого часу успішно здійснила складні політичні, адміністративні та економічні реформи і нині динамічно розвивається в умовах повноправного членства в НАТО та ЄС, є авторитетним і надійним партнером для України.

Із самого початку появи на історичній арені Європи доля поєднала Україну та Польщу не тільки  територіально, а й на рівні сердець. Наші народи мають багато спільного, а часто навіть взаємозалежного і неподільного.

Як відомо, Україна та Польща  впродовж багатьох років мають тісні політичні, економічні та гуманітарні зв’язки, зокрема і в освітній сфері.  Таврійський державний агротехнологічний університет співпрацює з університетами Польщі вже протягом багатьох років. Ця співпраця охоплює переважно такі форми співробітництва, як обмін студентами, аспірантами, професорами, участь у європейських і міжнародних проектах, наукових дослідженнях, конференціях, подвійне дипломування тощо.

Тільки за останній навчальний рік понад 30 викладачів ТДАТУ пройшли наукове стажування в університетах Польщі.

Іншим  пріоритетним, але не менш важливим напрямком розвитку ТДАТУ є ознайомча практика студентів за кордоном. Вона є однією з форм проведення підготовки, що є компонентом освітньо-професійної підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня.

На завершення слід відзначити, що за останні роки понад 100 студентів пройшли ознайомчу практику на сільськогосподарських підприємствах Польщі!

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 312 гостей.