Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Спільні долі двох держав

432.jpg

30 жовтня Таврійський державний агротехнологічний університет долучився до святкування  100-річчя незалежності Польщі,  яка свого часу успішно здійснила складні політичні, адміністративні та економічні реформи і нині динамічно розвивається в умовах повноправного членства в НАТО та ЄС, є авторитетним і надійним партнером для України.

Із самого початку появи на історичній арені Європи доля поєднала Україну та Польщу не тільки  територіально, а й на рівні сердець. Наші народи мають багато спільного, а часто навіть взаємозалежного і неподільного.

Як відомо, Україна та Польща  впродовж багатьох років мають тісні політичні, економічні та гуманітарні зв’язки, зокрема і в освітній сфері.  Таврійський державний агротехнологічний університет співпрацює з університетами Польщі вже протягом багатьох років. Ця співпраця охоплює переважно такі форми співробітництва, як обмін студентами, аспірантами, професорами, участь у європейських і міжнародних проектах, наукових дослідженнях, конференціях, подвійне дипломування тощо.

Тільки за останній навчальний рік понад 30 викладачів ТДАТУ пройшли наукове стажування в університетах Польщі.

Іншим  пріоритетним, але не менш важливим напрямком розвитку ТДАТУ є ознайомча практика студентів за кордоном. Вона є однією з форм проведення підготовки, що є компонентом освітньо-професійної підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня.

На завершення слід відзначити, що за останні роки понад 100 студентів пройшли ознайомчу практику на сільськогосподарських підприємствах Польщі!

Прес-служба ТДАТУ


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 547 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor