Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Спільні долі двох держав

432.jpg

30 жовтня Таврійський державний агротехнологічний університет долучився до святкування  100-річчя незалежності Польщі,  яка свого часу успішно здійснила складні політичні, адміністративні та економічні реформи і нині динамічно розвивається в умовах повноправного членства в НАТО та ЄС, є авторитетним і надійним партнером для України.

Із самого початку появи на історичній арені Європи доля поєднала Україну та Польщу не тільки  територіально, а й на рівні сердець. Наші народи мають багато спільного, а часто навіть взаємозалежного і неподільного.

Як відомо, Україна та Польща  впродовж багатьох років мають тісні політичні, економічні та гуманітарні зв’язки, зокрема і в освітній сфері.  Таврійський державний агротехнологічний університет співпрацює з університетами Польщі вже протягом багатьох років. Ця співпраця охоплює переважно такі форми співробітництва, як обмін студентами, аспірантами, професорами, участь у європейських і міжнародних проектах, наукових дослідженнях, конференціях, подвійне дипломування тощо.

Тільки за останній навчальний рік понад 30 викладачів ТДАТУ пройшли наукове стажування в університетах Польщі.

Іншим  пріоритетним, але не менш важливим напрямком розвитку ТДАТУ є ознайомча практика студентів за кордоном. Вона є однією з форм проведення підготовки, що є компонентом освітньо-професійної підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня.

На завершення слід відзначити, що за останні роки понад 100 студентів пройшли ознайомчу практику на сільськогосподарських підприємствах Польщі!

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 324 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor