Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Спільні долі двох держав

432.jpg

30 жовтня Таврійський державний агротехнологічний університет долучився до святкування  100-річчя незалежності Польщі,  яка свого часу успішно здійснила складні політичні, адміністративні та економічні реформи і нині динамічно розвивається в умовах повноправного членства в НАТО та ЄС, є авторитетним і надійним партнером для України.

Із самого початку появи на історичній арені Європи доля поєднала Україну та Польщу не тільки  територіально, а й на рівні сердець. Наші народи мають багато спільного, а часто навіть взаємозалежного і неподільного.

Як відомо, Україна та Польща  впродовж багатьох років мають тісні політичні, економічні та гуманітарні зв’язки, зокрема і в освітній сфері.  Таврійський державний агротехнологічний університет співпрацює з університетами Польщі вже протягом багатьох років. Ця співпраця охоплює переважно такі форми співробітництва, як обмін студентами, аспірантами, професорами, участь у європейських і міжнародних проектах, наукових дослідженнях, конференціях, подвійне дипломування тощо.

Тільки за останній навчальний рік понад 30 викладачів ТДАТУ пройшли наукове стажування в університетах Польщі.

Іншим  пріоритетним, але не менш важливим напрямком розвитку ТДАТУ є ознайомча практика студентів за кордоном. Вона є однією з форм проведення підготовки, що є компонентом освітньо-професійної підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня.

На завершення слід відзначити, що за останні роки понад 100 студентів пройшли ознайомчу практику на сільськогосподарських підприємствах Польщі!

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.