Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Боксери та кікбоксери ТДАТУ підкорюють нові спортивні вершини!

8.jpg

На базі спортивного комплексу Запорізького національного університету (м. Запоріжжя) відбувся Кубок України з боксу в рамках 42-го турніру серед чоловіків, присвячений до Дня Визволення м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників та пам'яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка. В змаганнях взяли участь понад 80  боксерів з усіх міст держави. Всі поєдинки пройшли на найвищому техніко-тактичному рівні, в яких було розіграно 10 комплектів медалей. Серед найкращих боксерів України – наш магістрант механіко-технологічного факультету, кандидат в майстри спорту України ШИРЯЄВ ОЛЕКСІЙ (23 МБ Агроінженерія), який у ваговій категорії до 69 кг посів І місце, подолавши у фіналі боксера з м. Дніпра Ліпаріта  Устяна (всього у цій ваговій категорії було 16 учасників). Почесну грамоту, Кубок та грошову нагороду Олексій завоював також у номінації "За кращу техніко-тактичну підготовку" від Запорізької обласної організації Федерації боксу України.  

З 10 по 12 жовтня 2018 року на базі Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат Запорізької області з боксу серед молоді 2001-2002 року народження, який зібрав понад 20 команд з усіх куточків нашого регіону. У ваговій категорії до 69 кг ІІ місце посів також студент механіко-технологічного факультету МОВЧАН ІЛЛЯ (11 Агроінженерія), виконавши норматив кандидата в майстри спорту України.

Підготував спортсменів до цих змагань ОНИЩЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, тренер по боксу ДЮСШ №1 м. Мелітополя. 

З 27 по 30 вересня 2018 року в м. Харків на базі Харківської обласної школи вищої спортивної майстерності пройшов Кубок України по кікбоксінгу WTKA серед дорослих (19-40 років), на яких мелітопольський спортивний клуб "Спартак Мелітополь" був єдиною командою Запорізької області. Цей представницький спортивний форум зібрав більше 300 спортсменів із 17 областей України. В складі команди м. Мелітополя вперше виступав на змаганнях такого рівня 17-річний студент факультету економіки та бізнесу ВИНОГРАДОВ КИРИЛО (11 Маркетинг), який у ваговій категорії до 75 кг виборов ІІІ місце.  Підготував спортсмена майстер спорту міжнародного класу України по кікбоксінгу САВЧЕНКО ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.

Також вітаємо студента енергетичного факультету ПОПОВА ІГОРЯ (12 МБ Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) з присвоєнням спортивного звання "Майстер спорту України з кікбоксінгу ІСКА".

Вітаємо усіх наших переможців і призерів із спортивними  досягненнями найвищого рівня та бажаємо успіхів, наполегливості в підкоренні нових  вершин!

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

«Урядом було прийнято Порядок атестації, в який заклали дві найважливіші речі. Перше – оцінювати результати діяльності установ будуть не міністерства та президії академій наук, у підпорядкуванні яких перебувають ці установи, а незалежні експерти. Причому оцінюватимуть на основі прозорих і зрозумілих кількісних показників. Так ми мінімізуємо конфлікт інтересів. Друге – створено основу для того, щоб державна підтримка установи напряму залежала від ефективності її роботи: кращі отримуватимуть більше, а неефективні мають бути реорганізовані чи ліквідовані».

Зараз на сайті 1 користувач та 394 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor