Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Викладачі ТДАТУ взяли участь у конференції щодо водокористування Новотроїцького району

46.jpg

На запрошення Новотроїцького управління водного господарства (смт. Новотроїцьке, Херсонської області) була проведена науково – практична конференція «Меліорація та водовикористання. Зрошення – потужний фактор розвитку садівництва і виноградарства».

До участі в конференції було запрошено водоспоживачів і водокористувачів різних форм власності Новотроїцького та прилеглих районів, викладачів ВНЗ та спеціалістів у галузі водогосподарського комплексу Півдня країни. Їх загальна кількість становила більше 50 учасників.

Відкрив пленарне засідання начальник Новотроїцького управління водного господарства Жуков Антон Валерійович. В своїй доповіді учасниками було представлено сучасний стан та подальші перспективи розвитку Новотроїцького УВГ, яке є одним із найбільших управлінь водного господарства на території країни. Продовжив пленарне засідання професор кафедри «Науки про Землю» Морозов Олексій Володимирович, д.с.-г.н. (ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет») та аспірант Ісаченко С.О.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету на конференції виступили викладачі механіко–технологічного університету спеціальності 208 «Агроінженерія»: старший викладач Сушко С.Л., аспірант Філіппов Д.О.

Сушко С.Л. крім своєї основної доповіді зробив інформаційне повідомлення про вступну компанію 2019 року, спеціальності по яким відбувається навчання в ТДАТУ і особливості навчального процесу спеціалізації «Механізація зрошуваного землеробства» на кафедрі сільськогосподарські машини.

Філіппов Д.О. розповів про дуальну систему навчання і практику, яку проходять студенти «Механізація зрошуваного землеробства» на підприємстві ТОВ «Полив-сервіс». Студенти під час проходження навчальної практики монтують системи крапельного зрошення тим самим підвищують свій професійний рівень і практичну підготовку.

Студентка третього курсу факультету агротехнологій та екології Злоєдова Анастасія (спеціальність «Агрономія») розповіла присутнім про результати досліджень водного режиму листків черешні, які проведено в умовах південного степу країни.

З керівництва Новотроїцького району були присутні: Голова районної державної адміністрації Солтановська Наталія Іванівна, заступник голови Новотроїцької державної ради Піщанський Микола Миколайович, які вислухали всі доповіді і надали позитивну оцінку  проведенню заходу.

Всі присутні висловили слова вдячності керівнику Новотроїцького управління водного господарства Жукову А.В. за організацію і проведення цього заходу, а також висловили загальне бажання проводити аналогічні зустрічі частіше.

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 0 користувачів та 121 гість.