Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Французькій мові в аграрній освіті бути!

534.jpg

У вересні 2018 року стартував Рік французької мови в Україні, який має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що здійснюватимуть на всій території України. «Ми бачимо, що сьогодні французька – основна мова освіти в 35 країнах світу і, послуговуючися нею, знаходять спільну мову між собою 274 мільйони людей. Ця цифра постійно зростає», – повідомила про це під час прес-конференції на тему: "Рік французької мови в Україні 2018/2019» Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Також вона зазначила, що  за останні 4 роки кількість франкофонів збільшилася на 7%.

Одним із заходів популяризації французької мови в Україні стало урочисте відкриття Центру франкофонної освіти і культури в НУБіП України 6 листопада п.р. На цьому заході були присутні представники Посольства Франції та Бельгії в Україні Оксана Ландо, координатор стипендіальних програм уряду Франції, Сільвен Ріголє, аташе з питань освіти та науки,  Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства, представники французьких аграрних компаній Credit Agricole Bank, КУН-Україна, «Суфле Груп», Філіп Жене, президент асоціації Співробітництво Пуату-Шарант Україна,  директор ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, викладачі та студенти аграрних ЗВО.

Крім того, було проведено міжнародний науково-практичний семінар «Франкомовна професійна комунікація: мова – культура – лідерство», під час якого відбулася  панельна дискусія, де окреслили рекомендації щодо розробки нових освітніх і професійних вимог і стандартів, проектів про співпрацю з франкомовними акторами сучасного ринку праці. Об’єднавши зусилля і наміри, можна зробити так, що освіта, технології і підприємництво дадуть можливість фахівцю-початківцю стати тим лідером на ринку праці, який так необхідний сьогодні роботодавцю.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.