Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Французькій мові в аграрній освіті бути!

534.jpg

У вересні 2018 року стартував Рік французької мови в Україні, який має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що здійснюватимуть на всій території України. «Ми бачимо, що сьогодні французька – основна мова освіти в 35 країнах світу і, послуговуючися нею, знаходять спільну мову між собою 274 мільйони людей. Ця цифра постійно зростає», – повідомила про це під час прес-конференції на тему: "Рік французької мови в Україні 2018/2019» Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Також вона зазначила, що  за останні 4 роки кількість франкофонів збільшилася на 7%.

Одним із заходів популяризації французької мови в Україні стало урочисте відкриття Центру франкофонної освіти і культури в НУБіП України 6 листопада п.р. На цьому заході були присутні представники Посольства Франції та Бельгії в Україні Оксана Ландо, координатор стипендіальних програм уряду Франції, Сільвен Ріголє, аташе з питань освіти та науки,  Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства, представники французьких аграрних компаній Credit Agricole Bank, КУН-Україна, «Суфле Груп», Філіп Жене, президент асоціації Співробітництво Пуату-Шарант Україна,  директор ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, викладачі та студенти аграрних ЗВО.

Крім того, було проведено міжнародний науково-практичний семінар «Франкомовна професійна комунікація: мова – культура – лідерство», під час якого відбулася  панельна дискусія, де окреслили рекомендації щодо розробки нових освітніх і професійних вимог і стандартів, проектів про співпрацю з франкомовними акторами сучасного ринку праці. Об’єднавши зусилля і наміри, можна зробити так, що освіта, технології і підприємництво дадуть можливість фахівцю-початківцю стати тим лідером на ринку праці, який так необхідний сьогодні роботодавцю.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 106 гостей.