Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У ТДАТУ налагоджують професійну співпрацю з Болгарією у сфері туризму

3455.jpg

6 листопада в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася презентація програми виробничого стажування в туристичних комплексах Болгарії.

В рамках налагодження міжнародних відносин, а також з метою розвитку спеціальності Туризм, університет підписав договір про співпрацю з найбільшим туроператором Болгарії – компанією «Турал». Студенти нашого навчального закладу мають можливість 2 рази на рік, не порушуючи навчального процесу, проходити практику на морських та гірськолижних курортах Болгарії.

Для проведення презентації в ТДАТУ приїхав генеральний директор компанії «Турал» Гешо Любенов, який докладно розповів про програму стажування, про потенційні місця для проходження стажування, провів індивідуальну бесіду з зацікавленими студентами, відповів на всі запитання.

Захід був організований начальником відділу міжнародних зв'язків, Єфіменко Л.М. і викладачем кафедри «Економіка», куратором спеціальності туризм Демко В.С. за сприяння ректора університету, Кюрчева В.М.
Програма дає можливість офіційного працевлаштування в Болгарії, отримання професійного досвіду для майбутніх фахівців в сфері туризму, готельного бізнесу та ресторації, отримання сертифікату Міжнародного зразка.

В цьому році, студенти нашого університету мали можливість влітку попрацювати в туристичних комплексах Причорноморського узбережжя Болгарії. На  цьому заході найкращим студентам пан Любенов вручив сертифікати Міжнародного Європейського зразка, які підтверджують кваліфікаційний рівень практикантів. Це студенти факультету Економіки та Бізнесу: Вознюк Юлія, Тритьяченко Кирил, Мартинюк Наталія, Мельник Вікторія і студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій - Магдалина Артур.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 213 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor