Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У ТДАТУ налагоджують професійну співпрацю з Болгарією у сфері туризму

3455.jpg

6 листопада в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася презентація програми виробничого стажування в туристичних комплексах Болгарії.

В рамках налагодження міжнародних відносин, а також з метою розвитку спеціальності Туризм, університет підписав договір про співпрацю з найбільшим туроператором Болгарії – компанією «Турал». Студенти нашого навчального закладу мають можливість 2 рази на рік, не порушуючи навчального процесу, проходити практику на морських та гірськолижних курортах Болгарії.

Для проведення презентації в ТДАТУ приїхав генеральний директор компанії «Турал» Гешо Любенов, який докладно розповів про програму стажування, про потенційні місця для проходження стажування, провів індивідуальну бесіду з зацікавленими студентами, відповів на всі запитання.

Захід був організований начальником відділу міжнародних зв'язків, Єфіменко Л.М. і викладачем кафедри «Економіка», куратором спеціальності туризм Демко В.С. за сприяння ректора університету, Кюрчева В.М.
Програма дає можливість офіційного працевлаштування в Болгарії, отримання професійного досвіду для майбутніх фахівців в сфері туризму, готельного бізнесу та ресторації, отримання сертифікату Міжнародного зразка.

В цьому році, студенти нашого університету мали можливість влітку попрацювати в туристичних комплексах Причорноморського узбережжя Болгарії. На  цьому заході найкращим студентам пан Любенов вручив сертифікати Міжнародного Європейського зразка, які підтверджують кваліфікаційний рівень практикантів. Це студенти факультету Економіки та Бізнесу: Вознюк Юлія, Тритьяченко Кирил, Мартинюк Наталія, Мельник Вікторія і студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій - Магдалина Артур.

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.