Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Створення Центрів професійної досконалості в Україні

234.jpg

Якісна професійна (професійно-технічна)  освіта можлива за умови, коли є сучасне обладнання, інноваційний викладач та кваліфікований майстер виробничого навчання. Тривалий час інвестиції у розвиток професійної (професійно-технічної)  освіти були обмеженими, що й призвело до зниження престижу робітничих професій з-поміж випускників шкіл.

У рамках підтримки модернізації професійної (професійно-технічної) освіти та навчання Європейський Фонд Освіти (ЄФО) спільно з Міністерством освіти і науки України передбачили проведення низки заходів, спрямованих на підвищення ефективності регіональних мереж закладів освіти: налагодження співпраці з питання створення Центрів професійної досконалості в Україні.

Для організації та проведення фахових дискусій ЄФО та Міністерство освіти і науки України обрали 6 регіонів України: Дніпропетровську, Запорізьку, Київську, Львівську, Рівненську області та м. Київ.
Одним із запланованих заходів було проведено технічну робочу нараду «Покращення ефективності регіональних мереж професійної освіти: об'єднання зусиль заради створення Центрів професійної досконалості в Україні. Створення Центрів професійної досконалості та інновацій в Україні – важливі питання та ключові можливості щодо сприяння аналізу процесу реалізації політики та діалогу у зв'язку з реформуванням українських мереж професійної освіти», яка відбулася 7 листопада п. р.

Учасники наради ознайомились із  міжнародним досвідом країн, у яких є Центри професійної досконалості, і працюючи у робочих групах, окреслили подальші кроки щодо створення та функціонування таких закладів освіти в Україні.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 211 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor