Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Практичний семінар „Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS)“

748.jpg

27–29 листопада на базі НМЦ „Агроосвіта” в рамках реалізації німецько-українського  проекту „Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” відбувся практичний семінар „Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS)“ для викладачів спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”. У семінарі взяли участь 20 викладачів аграрних закладів вищої освіти, представники агроосвіти та німецький експерт пан Маркус Вернер.

       З вітальним словом виступила Іщенко Т.Д., директор  НМЦ „Агроосвіта”, яка побажала учасникам семінару плідної праці та професійної дискусії. Німецький експерт пан Маркус Вернер розпочав свій виступ з інформації про виробництво продукції скотарства в Німеччині та розвиток скотарства в  Федеральній Землі Баден-Вюртемберг. Розповів про основні методи лінійної оцінки молочної худоби, визначення кондицій вгодованості тварин та вад тварин, які можуть впливати на їх продуктивність. Практична частина семінару  продовжилась  на базі  навчально-виробничої лабораторії тваринництва ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Учасники семінару мали можливість застосувати отримані теоретичні знання на практиці. Викладачі разом з представником  Німеччини брали проміри тварин та визначали кондиції їх вгодованості. Потім викладачі були поділені на робочі підгрупи, працювали з живими об’єктами (тваринами) та самостійно відпрацьовували практичні навички. Наступного дня Маркус Вернер проводив практичні заняття, залучаючи не тільки викладачів, учасників семінару, а й студентів коледжу. Викладачі передавали свої  знання студентам та відпрацьовували з ними практичні навички зі взяття промірів великої рогатої худоби, виявляючи при цьому вади тварин, які впливають на їх продуктивність та кондиції. Робота цікава як для викладачів, так і для студентів. По завершенні студенти прозвітували про проведену роботу  та виставили бальну оцінку тваринам.

         Дякуємо німецькому експерту Маркусу Вернеру за глибоку теоретичну підготовку та практичні  навички з проведення лінійної оцінки молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS), адміністрації коледжу: директору Альохіну В.І.,завідуючому технологічним відділенням Вергелесу О.П. за сприятливі умови роботи та надану можливість працювати з живими об’єктами (тваринами) на базі навчально-виробничої лабораторії тваринництва ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», учасникам семінару за активність у роботі. Отримані теоретичні знання та набуті практичні навички  викладачі будуть використовувати в освітньому процесі. По завершенню практичного семінару учасники отримали сертифікати.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 519 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor