Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Практичний семінар „Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS)“

748.jpg

27–29 листопада на базі НМЦ „Агроосвіта” в рамках реалізації німецько-українського  проекту „Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” відбувся практичний семінар „Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS)“ для викладачів спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”. У семінарі взяли участь 20 викладачів аграрних закладів вищої освіти, представники агроосвіти та німецький експерт пан Маркус Вернер.

       З вітальним словом виступила Іщенко Т.Д., директор  НМЦ „Агроосвіта”, яка побажала учасникам семінару плідної праці та професійної дискусії. Німецький експерт пан Маркус Вернер розпочав свій виступ з інформації про виробництво продукції скотарства в Німеччині та розвиток скотарства в  Федеральній Землі Баден-Вюртемберг. Розповів про основні методи лінійної оцінки молочної худоби, визначення кондицій вгодованості тварин та вад тварин, які можуть впливати на їх продуктивність. Практична частина семінару  продовжилась  на базі  навчально-виробничої лабораторії тваринництва ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Учасники семінару мали можливість застосувати отримані теоретичні знання на практиці. Викладачі разом з представником  Німеччини брали проміри тварин та визначали кондиції їх вгодованості. Потім викладачі були поділені на робочі підгрупи, працювали з живими об’єктами (тваринами) та самостійно відпрацьовували практичні навички. Наступного дня Маркус Вернер проводив практичні заняття, залучаючи не тільки викладачів, учасників семінару, а й студентів коледжу. Викладачі передавали свої  знання студентам та відпрацьовували з ними практичні навички зі взяття промірів великої рогатої худоби, виявляючи при цьому вади тварин, які впливають на їх продуктивність та кондиції. Робота цікава як для викладачів, так і для студентів. По завершенні студенти прозвітували про проведену роботу  та виставили бальну оцінку тваринам.

         Дякуємо німецькому експерту Маркусу Вернеру за глибоку теоретичну підготовку та практичні  навички з проведення лінійної оцінки молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BCS), адміністрації коледжу: директору Альохіну В.І.,завідуючому технологічним відділенням Вергелесу О.П. за сприятливі умови роботи та надану можливість працювати з живими об’єктами (тваринами) на базі навчально-виробничої лабораторії тваринництва ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», учасникам семінару за активність у роботі. Отримані теоретичні знання та набуті практичні навички  викладачі будуть використовувати в освітньому процесі. По завершенню практичного семінару учасники отримали сертифікати.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 229 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor