Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Валерій Газаєв – член президії Міжнародної федерації мас-рестлінгу

23.jpg

На ІІІ чемпіонаті світу з мас-рестлінгу, що відбувся наприкінці листопада, під час науково-практичної конференції відбулася знакова подія для мелітопольського спорту. Завідувача кафедри фізичного виховання і спорту Валерія Газаєва одноголосним рішенням конгресу було прийнято до президії Міжнародного союзу громадських об'єднань "Міжнародної федерації мас-рестлінгу" (International Mas-Wrestling Federation), до якої входять 47 країн світу.

Для Валерія Газаєва це далеко не перше особисте спортивне досягнення. Він є чемпіоном України по силовому екстриму та віце-чемпіоном Європи в 2017- 2018 роках, чемпіоном світу в командному заліку 2017р., членом судово-дисциплінарного комітету в Міжнародній федерації мас-рестлінгу, президентом Федерації силового екстриму України з 2016 року та Федерації мас-рестлінгу України з 2015 року.

Мас-рестлінг – це не тільки школа спортивної майстерності, а й особлива філософія фізичного і духовного виховання гармонійної особистості.  Його суть полягає в перетягуванні палиці двома спортсменами, вони сідають один проти одного, ступнями впираються в дошку упору і по команді судді намагаються перетягнути суперника на свій бік або вирвати палицю з рук суперника.

Валерій Газаєв каже: "Мас-рестлінг – більше ніж спорт. Чемпіонати світу – більше, ніж змагання. Міжнародна федерація – більше, ніж організація. Унікальна дія, в якому одна велика сім'я перебуває на святі життя. Якщо людина не робить спроби зробити більше, ніж він може, то йому ніколи не вдасться зробити все, на що він здатний. Я постійно рухаюся вперед і вимагаю від себе неможливого!", - підкреслив Валерій Нодарович.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ бажає Валерію Газаєву плідної роботи, широких можливостей і перспективних проектів, надійних партнерів, сумлінних колег, плідної роботи, а також повноцінного відпочинку та здійснення всіх задумів.

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 475 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor