Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Українсько-французька співпраця триває

654654.jpg

     До НМЦ «Агроосвіта» 29 січня п.р. завітав аташе з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен. Він зустрівся з керівництвом установи та представниками міжнародного відділу.   

     Під час зустрічі обговорювалися  плани щодо подальшої співпраці на поточний рік. Було наголошено на тому, що велика увага приділяється співпраці між українськими та французькими ЗВО, наприклад, НУБіП співпрацює з університетом м. Ліль, Білоцерківський НАУ – з Вищою ветеринарною школою м. Ліон.

     Крім того, сторони зустрічі обговорили формат проведення Днів аграрної освіти і науки Франції в Україні. Цей захід, який вже став традиційним, щороку проводяться наприкінці весни – на початку літа.

    Слід зазначити, що регулярна участь французьких експертів у конференціях, семінарах, круглих столах, виставках є надзвичайно важливою та корисною для української аграрної освіти і науки.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.