Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЖНАЕУ молодь демонструвала свої знання про ЄС під час гри «Еліас»

253.jpg

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 8 лютого для школярів і студентів  влаштували гру «Еліас»   на тему Європейського Союзу. Усі бажаючі поділилися на 5 команд, кожна з яких мала свою назву і девіз.

За словами організаторів, «Еліас» – це настільна гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо.  Крім того, учасники гри мали змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Присутніх на заході особисто привітав ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, який розповів про заходи, що наразі проходять  у місті при підтримці  Представництва Європейського Союзу в Україні. Зокрема, у агроуніверситеті триває   чотириденна сесія  «Єврошколи» для молоді з усієї країни. Також ректор запросив учасників гри відвідати інформаційний центр ЄС і у майбутньому користуватися його послугами і можливостями.

Нагадаємо, що 7 лютого у рамках інформаційної кампанії «Збудуємо Європу в Україні» Представництво ЄС провело  у ЖНАЕУ тренінг для громадських організацій  «Управління грантовими проектами ЄС для досвідчених заявників».  Цього ж дня у навчальному закладі  відкрили інформаційний центр ЄС, а ректор університету Олег Скидан та Посол Європейського Союзу в Україні  Хюґ Мінґареллі  підписали договір про співпрацю.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 1235 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor