Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У ЖНАЕУ молодь демонструвала свої знання про ЄС під час гри «Еліас»

253.jpg

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 8 лютого для школярів і студентів  влаштували гру «Еліас»   на тему Європейського Союзу. Усі бажаючі поділилися на 5 команд, кожна з яких мала свою назву і девіз.

За словами організаторів, «Еліас» – це настільна гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо.  Крім того, учасники гри мали змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Присутніх на заході особисто привітав ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, який розповів про заходи, що наразі проходять  у місті при підтримці  Представництва Європейського Союзу в Україні. Зокрема, у агроуніверситеті триває   чотириденна сесія  «Єврошколи» для молоді з усієї країни. Також ректор запросив учасників гри відвідати інформаційний центр ЄС і у майбутньому користуватися його послугами і можливостями.

Нагадаємо, що 7 лютого у рамках інформаційної кампанії «Збудуємо Європу в Україні» Представництво ЄС провело  у ЖНАЕУ тренінг для громадських організацій  «Управління грантовими проектами ЄС для досвідчених заявників».  Цього ж дня у навчальному закладі  відкрили інформаційний центр ЄС, а ректор університету Олег Скидан та Посол Європейського Союзу в Україні  Хюґ Мінґареллі  підписали договір про співпрацю.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.