Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Мелітополю - премія ЮНЕСКО: пишаємося і завжди готові до співпраці

234.jpg

Днями майже усі ЗМІ вибухнули новиною: «Місто Мелітополь Запорізької області цьогоріч здобуло перемогу в премії ЮНЕСКО “Міста, що навчаються”. Воно увійшло у ТОП-10 найпрогресивніших міст, що розвивають навчання впродовж життя, серед більш як 200 претендентів. Це перша перемога нашої країни в такій ініціативі.

Отримання статусу міста-переможця є визнанням високого рівня досягнень Мелітополя з розвитку освіти дорослих, а також відкриває для нього нові можливості для міжнародної співпраці».

В межах проекту були втілені  ініціативи містян – Міжнародні дні освіти дорослих в Запорізькій області, створено Центр освіти дорослих, Вуличний університет, Університет третього віку. Пишаємося перемогою нашого міста і відзначимо, що в цій перемозі є і внесок Таврійського державного агротехнологічного університету. ТДАТУ завжди був гідним партнером місцевій громадській організації «Українська асоціація міст, що навчаються» в усіх заходах, які проходили в рамках проекту ЮНЕСКО “Міста, що навчаються».

У 2016 році ТДАТУ брав участь у Міжнародних днях освіти дорослих у Запорізькій області за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Запорізької обласної державної адміністрації. Таврійський державний агротехнологічний університет на цьому грандіозному святі освіти, представляв експозицію з цікавими інформаційними матеріалами від кожного факультету, дослідними зразками тощо. Студенти університету дарували учасникам заходу та городянам нашого міста святковий флешмоб. У заході брали участь викладачі, студенти та художні колективи Центру культури та дозвілля ТДАТУ. Колектив університету за активну участь на виставці провайдерів освітніх послуг для дорослих Запорізької області було відзначено найвищою нагородою – сертифікатом та статуеткою у номінації «Професіоналізм».

У 2017-2018 роках фахівці ТДАТУ активно брали участь у традиційних святах-ярмарках тренінгів і майстер-класах з особистісного та професійного розвитку для дорослих. Тематика заходів були найрізноманітніші – від професійних тренінгів з маркетингу та просування особистого бренду – до курсів масажу та самомасажу. Не обійшлося без майстер-класу «Розпис печива» під керівництвом к.т.н., ст. викладача кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Аліни Кулик. Тренінг к.е.н., доцента кафедри маркетингу Надії Серських “Особистий бренд. Етапи створення та розвитку” та “Основи маркетингу та мистецтва продажів” викликали неабияку зацікавленість усіх присутніх.

Під час проведення свята-ярмарку працював профорієнтаційний майданчик, де всі гості мали можливість отримати інформацію про університет та спеціальності. Було представлено буклети та фотоматеріали про цікаве студентське життя.

Масштабні міські заходи «День кар’єри «PROFIT DAY» проходили у ТДАТУ декілька років поспіль. Заходи були організовані за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради, Таврійського державного агротехнологічного університету, Мелітопольського міського центру зайнятості, Мелітопольського районного центру зайнятості.
Останній захід проходив під гаслом МЕЛІТОПОЛЬ – МІСТО КАР’ЄРНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ, як приклад практичної реалізації в місті Концепції «Місто, що навчається», над системним впровадженням якої працюють члени ГО «Українська асоціація міст, що навчаються». Для представників навчальних закладів і підприємств міста та регіону проректор з науково-педагогічної роботи ТДАТУ Ломейко О.П. провів семінар-дискусію щодо особливостей реалізації принципів дуального навчання у Таврійському ДАТУ.
ТДАТУ вітає усіх містян з достойною перемогою міста Мелітополь!
Університет завжди готовий до співпраці!

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.