Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЖНАЕУ відвідали зустріч стипендіатів програми «Нове зернятко» від «Агропродсервісу»

4366.jpg

Конкурсна комісія Стипендіальної програми «Нове зернятко» у складі провідних спеціалістів компанії «Агропродсервіс» визначила 8 переможців з понад 50 претендентів з шести аграрних закладів освіти країни.

До їх числа  потрапило одразу два представники Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, студент ЖНАЕУ Ігор Регета представляє напрям «Екологія» (керівник - Горобець Ольга Вікторівна), а студентка Ілона Присяжнюк    - напрям «Тваринництво» (керівник - Рибачук Жанна Володимирівна).

Переможці стипендіальної програми «Нове зернятко» протягом шести місяців у 2019 році  отримуватимуть щомісячну стипендію від компанії «Агропродсервіс», як мотивацію для ведення наукової та практичної діяльності на базі  цього підприємства спільно з  фахівцями компанії.

Крім цього, 5 лютого  у Тернополі стипендіати зустрілись з керівництвом  "Агропросервісу" та обговорили питання про майбутнє молоді, про науково-дослідні роботи.  Для всіх переможців провели екскурсію по підприємству і його виробничих потужностях.

Нагадаємо, що  ЖНАЕУ став учасником цієї  стипендіальної програми  восени 2018 року. Серед  закладів вищої освіти, залучених до її реалізації, також Вінницький, Білоцерківський, Львівський НАУ, Подільський державний аграрно-технічний університет, Уманський національний університет садівництва, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. Ґжицького.

"Агропродсервіс"   - одна  з найбільших агропромислових компаній в Україні, яка вибудувала максимально ефективну вертикально інтегровану бізнес-модель, в якій диверсифікуються ризики, пов’язані з сільськогосподарською діяльністю, а зосередженість роботи припадає на два   прибуткових сегмента - рослинництво і тваринництво.  Наразі компанія   активно розвиває і м’ясопереробну галузь – відновлено роботу «Тернопільського м’ясокомбінату», а для збуту продукції працює власна торгова мережа «Студія м’яса». 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.