Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Свято весни і жінок у ЖНАЕУ

001aaaaaaagro1.jpg

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Житомирському національному  агроекологічному університеті 7 березня влаштували святковий весняний концерт з квітами, кульками, творчими виступами студентів і щирими побажаннями для прекрасної половини колективу навчального закладу.

 

На захід завітали голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, народний депутат  ВРУ Ольга Бєлькова, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори та декани, голова профспілки співробітників Юрій Сус, голова студентського профкому Олександр Лопатюк, голова студради Іван Демянчук.

 

Вони бажали присутнім добрих змін у житті, любові, успіхів у всіх починаннях, щастя і прекрасного настрою, адже саме жінки завжди  є окрасою колективу і заслуговують на найкраще.

 

Неймовірну атмосферу концерту забезпечив ведучий Вадим Новіцький із команди 30+ (телепроект «Ліга сміху»).

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 326 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor